Muži: Pozvánka na utkání do Třebotova

Náš A-tým čeká první přípravné utkání před novou sezónou.

V NEDĚLI NÁS ČEKÁ PRVNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ NAŠEHO A-TÝMU

Soupeřem pro první přátelské utkání v přípravě na sezónu 2023/2024 bude nedaleký SK Třebotov.

Přestože je hřiště našeho soupeře vzdálené 12 minut autem z našeho areálu, tak je Třebotov účastníkem 3. třídy v okrese Praha – západ.

Náš soupeř v minulé sezóně skončil na 3. místě v tabulce soutěže 3. třída skupina B pro Prahu – západ, se skóre 79:36 a počtem 59 bodů. Pouze o jednu příčku tak třebotovským unikl postup do Okresního přeboru (tedy 2. třídy). Z postupu se radovaly Velké Přílepy (2. místo, 64 bodů) a Červený Újezd (1. místo, 65 bodů).

Vzhledem k tomu, že 3. třída na Praze – západ má 14 účastníků, sezóna pro Třebotov začne již v sobotu 19.8. od 17:00, tedy příští týden, domácím střetnutím se Slavií Drahelčice.

Třebotov se tedy nachází v jiné fázi přípravy a zápas s Lochkovem pro ně bude již generálkou na soutěž. Nečeká nás tedy rozhodně jednoduchý zápas a bude to pro naše hráče kvalitní prověrka.

Doražte po dlouhé době podpořit náš tým na nedaleké hřiště Třebotova.

Budeme se na Vás těšit!

SK TŘEBOTOV

Soutěž: 3. třída skupina B, okres Praha - západ

Adresa hřiště: Sportovní 346, 252 26  Třebotov

Rok založení: 1936

Předseda klubu: Stanislav Ouřada

SK TŘEBOTOV - TJ SOKOL LOCHKOV

Neděle 13.8. 2023, 17:00 Třebotov T.

Těšíme se na Vás!