Muži: Pozvánka na utkání s Karlštejnem

První přátelské utkání muži odehrají s týmem TJ Karlštejn.

MUŽI: Pozvánka na přátelské utkání s Karlštejnem.

Je už takovou tradicí, že v zimním čase je pro zápasy A-týmu Lochkova domácí hřiště umělka na Motorletu. Na místní umělé trávě se nám však celkem daří, jako hostující tým jsme se zde představili v posledních dvou střetnutích na konci podzimu a oba duely jsme zvítězili.

Tuto sobotu nás však čeká první zápas kalendářního roku 2022 proti klubu TJ Karlštejn. S týmem jsme se střetli v létě, konkrétně 7. 8., na jeho hřišti přímo pod hradem a teď nás čeká „zimní odveta“.

V létě jsme s neúplnou sestavou, ve které se představilo několik dorostenců, těsně prohráli 3:2, za naše barvy dali branky Jan Goll a Jan Peka.

Sobotní soupeř je účastníkem okresního přeboru (2.třída), v okrese Beroun, ve Středočeském kraji. Aktuálně se nachází na poslední příčce s jedním bodem.

Takže pokud máte čas, dopoledne můžete podpořit naše přípravky a poté se přesunout na Motorlet, kde startujeme ve 14:00.

TJ KARLŠTEJN

Soutěž: Okresní přebor (II. třída), OFS Beroun (Středočeský kraj)

Umístění: 14. místo, 1 bod, skóre 10:71

Adresa klubu: Karlštejn 145, 267 18  Karlštejn

Předseda: Ing. Tomáš Dočekal

Trenér: Jaroslav Kučera

Lochkov – Karlštejn

Sobota 19.2. 2022, 14:00, Motorlet UMT.

Rozhodčí: Milan Jandus