Muži: Pozvánka na utkání se Zlíchovem B

A-tým čeká úvodní utkání sezóny 2023/2024.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

TJ SOKOL LOCHKOV vs. FK ZLÍCHOV 1914 B

Lochkov do nové sezóny vstoupí utkáním proti rezervě účastníka 1.A třídy, kterým je FK Zlíchov.

Se soupeřem se v soutěži potkáváme po 5 letech. V sezóně 2017/2018 Zlíchov sestoupil do 3. třídy a po postupu byl umístěn v jiné skupině 2. třídy. Nyní byl soupeř zařazen k nám do skupiny.

Se sobotním soupeřem jsme se pak potkali v roce 2020, kdy jsme společně odehráli přátelské utkání, ve kterém jsme byli úspěšnější my.

V předchozím ročníku pak Zlíchov obsadil v tabulce 2. třídy skupiny B devátou příčku, se ziskem 27 bodů.

Lochkov do nové sezóny vstupuje s cílem být rozhodně v lepším postavení, co se tabulky týče. Minimem je vyhnutí se bojům o záchranu v soutěži.

V přípravě se pak našemu mužstvu docela dařilo. Třebotov jsme porazili 4:2 a minulý týden v generálce International Praha 5:2.

Sobotní dopoledne opět bude patřit lochkovskému fotbalu, tak dorazte po dlouhé době na soutěžní utkání v našem areálu.

Těšíme se na Vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2017 Zlíchov B – Lochkov 2:4

2018 Lochkov – Zlíchov B 3:3

2020 Lochkov – Zlíchov B 4:1 (přátelské utkání)

Fotbalový klub Zlíchov

Adresa: Ke Hřbitovu 58/5, 152 00  Praha 5

Předseda klubu: Jan Dámec

Rok založení: 1914

Trenér: Václav Bellada

Soupiska a statistiky: https://www.fkzlichov1914.cz/muzi-b/info-muzi-b/

SOKOL LOCHKOV vs. FOTBALOVÝ KLUB ZLÍCHOV B

Sobota 2.9. 2023, 10:45, Lochkov T.

Rozhodčí: Petr Mahel

Delegát: