Muži: Pozvánka na zápas proti Dukle

A-tým otevře jarní část sezóny proti vedoucímu týmu tabulky netradičně v pátek, na dejvické Julisce.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

FK DUKLA PRAHA , spolek vs. SOKOL LOCHKOV

Lochkovský A-tým čeká vstup do jara v netradiční čas a konfrontace s velmi těžkým protivníkem.

Na startu druhé části soutěže čeká Lochkov ve 12. a ve 13. kole nejtěžší možný los. Nejprve je na programu zápas s vedoucím týmem tabulky Duklou Praha C a následně se budou muset naši hráči v prvním jarním domácím střetnutí popasovat z druhým týmem v pořadí Čechií Smíchov.

S Duklou dopadl první zápas na podzim neslavně. Sice naši hráči statečně bojovali, ale týmem, který se posílil o hráče ligového dorostu a hráče z B-týmu, jenž hraje ČFL, jsme padli v poměru 1:10.

Náš protivník je bezpochyby favoritem číslo 1 na postup do vyšší soutěže. Naprosto suverénně si za postupem jde. V 11 střetnutích dokázal desetkrát zvítězit a jen jednou padl, v 7. kole, na půdě Zbraslavi.

S padesáti vstřelenými brankami za podzimní část, což činí průměr 4,5 branky na zápas, činí toto mužstvo jako nejlépe útočící tým soutěže.

Dukla inkasovala pouze 11x, což znamená, že tento tým má druhou nejlepší obranu soutěže.

Utkání se hraje v netradiční čas – v pátek 17.3. od 20:15. Čeká nás tedy mistrovské utkání za umělého osvětlení.

Hrací plochou bude umělá tráva na dejvické Julisce.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2022 Lochkov – Dukla C 1:10