Muži: Preview před čtvrtým kolem na Točné

Lochkov ve čtvrtém kole vyráží na neoblíbené hřiště Točné, kde se mu moc nedaří.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

TJ TOČNÁ vs. TJ SOKOL LOCHKOV

Ve čtvrtém kole čeká na lochkovské fotbalisty výjezd na nedalekou Točnou.

Aktuálně má náš tým trojboj z Prahy 12. Minulý týden jsme vyzvali na domácí půdě Modřany, aktuálně zajíždíme na Točnou a příští víkend pak přivítáme doma Cholupice.

Na půdě našeho soupeře se nám daří i nedaří. Jak se to vezme. Za poslední 4 roky jsme na Točné nedokázali vyhrát, ale ani prohrát. V roce 2019 jsme tam remizovali 0:0, následně o rok později 2:2, v roce 2021 jsme tam v bláznivém zápase uhráli bod za remízu 4:4 a vloni jsme přišli o výhru v poslední minutě, kdy domácí vyrovnali na 3:3.

Na domácí půdě jsme, díky covidu, od roku 2019 přivítali našeho soupeře jen dvakrát. Ovšem v obou případech zápasy skončily naší porážkou. V roce 2021 jsme prohráli 1:2 a letos na jaře 2:3, což byla naše poslední společná konfrontace.

Točné se podařilo jedenkrát zvítězit, konkrétně minulý týden, v derby s Cholupicemi 2:1. Proto je náš sobotní soupeř o pozici výše v tabulce se třemi body. My se nacházíme na 9. příčce a máme jeden bod z minulého utkání proti Modřanům.

V prvním kole pak Točná prohrála 0:6 doma s Čechií Smíchov a ve druhém kole pak točenští prohráli v Modřanech 2:1.

Dokážeme prolomit prokletí hřiště na Točné a odvezeme si odtamtud konečně 3 body? K tomu však potřebujeme Vaší podporu!

Těšíme se na Vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2019 Točná – Lochkov 0:0

2020 Točná – Lochkov 2:2

2021 Točná – Lochkov 4:4

2022 Lochkov – Točná 1:2

2022 Točná – Lochkov 3:3

2023 Lochkov – Točná 2:3

Tělovýchovná jednota Točná

Adresa: Ke Spálence, 143 00, Praha 4 - Točná

Předseda klubu: Zdeněk Kotyza

Trenér: Jaroslav Tesař

Soupiska a statistiky:

TJ TOČNÁ – TJ SOKOL LOCHKOV

Sobota 23.9. 2023 16:30, Točná T.

Rozhodčí: Daniel Pšanský – Jakub Ron, Filip Svocák

Delegát: