Muži: Preview před domácím soubojem se Suchdolem

A-tým zítra na našem hřišti vyzve Suchdol.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

TJ SOKOL LOCHKOV vs. TJ SLAVOJ SUCHDOL

Již zítra na naše fotbalisty čeká další velmi klíčové utkání v boji o záchranu a v podstatě poslední reálná možnost, jak se zachránit v soutěži. V případě porážky bychom totiž museli porazit někoho z dvojice Střešovice – Zbraslav a ani to by nemuselo stačit.

Podzimní střetnutí dopadlo v poměru 3:0 pro našeho soupeře a odstartovala tím naše krize. O poločase Suchdol vedl 2:0 a na konečných 3:0 zvýšili domácí ve čtvrté nastavené minutě druhého poločasu.

Náš sobotní soupeř se nyní v tabulce nachází na 9. místě s 18 body. Je tedy o dvě příčky výše a má o 2 nasbíral o 2 body více, než my. V jarních bojích Suchdol nasbíral 5 bodů. Nejprve dokázal ve 13. kole porazit Košíře 4:1. V 15. kole remizoval, překvapivě, se Zbraslaví 1:1 a minulý víkend v 19. kole remizoval 1:1 doma s Točnou.

Nejlepším střelcem našeho soupeře je Martin Paukrt, který za 19 utkání nastřílel 5 branek.

Nejtrestanější hráči Suchdola jsou: David Procházka, který obdržel 3 žluté karty, Jiří Trojan, jenž obdržel 2 žluté a jednu červenou kartu. Jednu červenou kartu pak přidal Přemysl Chrobok.

Naším nejtrestanějším hráčem je Josef Suchánek, který dostal 9 žlutých a jednu červenou kartu. Za tu si v tomto zápase bude odpykávat trest, který dostal od disciplinární komise. Nejlepší střelec Lochkova je pak Jáchym Růžička s devíti brankami.

V posledních osmi mistrovských zápasech jsme se Suchdolem 4x prohráli, jednou remizovali a 3x vyhráli. Na domácí půdě jsme však Suchdolu nepodlehli.

Čeká nás velmi těžké a důležité utkání, proto naši hráčů potřebuji Vaší podporu.

Těšíme se na Vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2017 Suchdol – Lochkov 2:3

2018 Lochkov – Suchdol 4:2

2018 Suchdol – Lochkov 0:8 (turnaj v Suchdole, léto 2018)

2018 Suchdol – Lochkov 0:0

2019 Suchdol – Lochkov 4:2

2019 Suchdol – Lochkov 7:2 (turnaj v Suchdole, léto 2019)

2019 Suchdol – Lochkov 6:0

2021 Suchdol – Lochkov 3:1

2022 Lochkov – Suchdol 3:1

2022 Suchdol – Lochkov 3:0

TJ Slavoj Suchdol

Adresa: Suchdolská 708, 165 00  Praha – Suchdol

Předseda klubu: Ladislav Laška

Trenér: Dušan Blaha

Soupiska a statistiky:

SOUPISKA: https://www.fotbalpraha.cz/tym/51-telovychovna-jednota-slavoj-suchdol

SOKOL LOCHKOV – SLAVOJ SUCHDOL

Sobota 13.5. 2023, 17:00, Lochkov T.

Rozhodčí: Dominik Štursa – Tomáš Bojadžiev, Filip Vilhelm

Delegát: Zdeněk Štípek