Muži: Preview před domácím zápasem s Nebušicemi "B"

V sobotu na lochkovský A-tým čeká další utkání.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

SOKOL LOCHKOV vs. SOKOL NEBUŠICE “B“

Lochkov se bude snažit zapomenout na prohru v Lipencích 5:0, dostat se z výsledkové krize, která nás na jaře provází a na třetí pokus, doma na jaře konečně vyhrát.

Je to tak, Lochkov hraje konečně po dvou letech jarní část soutěže a rozhodně nemůžeme mluvit o tom, že by se nám podařilo navázat na, celkem úspěšný, podzim. To vše se potvrdilo hlavně v minulém kole, kdy v Lipencích nastoupil tým trenéra Vrby více méně v nejsilnější možné sestavě, ale našim hráčům se nedařilo absolutně vůbec nic. Jako noční můra jara se jeví tragické utkání s Točnou, které jsme ostudně prohráli na domácí půdě 2:1. Z naší bojovnosti a fotbalovosti, kterou jsme předvedli na Košířích, jsme v Lipencích ztratili úplně vše a je potřeba to opět najít, již tuto sobotu, protože je pro náš klid velmi důležité zanechat soupeře z Nebušic v ohrožení sestupem.

Podzimní utkání skončilo v Nebušicích výsledkem 1:1. Bylo to nakonec velmi divoké utkání s velkým počtem žlutých karet, nicméně úroveň zápasu nebyla ani na čtvrtou třídu. My jsme po poločase prohrávali 1:0, ale ve 48. minutě srovnal Tomáš Buček. Pak už ani domácí, ani my jsme žádnou ze svých šancí neproměnili.

Na Nebušice se nám poslední dobou poměrně daří, dokazuje to statistika posledních vzájemných zápasů.

Rezerva Nebušic se nachází na 10. pozici, se ziskem 20 bodů, na 11. Čechii Smíchov a na poslední Točnou má náskok 6 bodů. My jsme po 17. kole na 5. pozici s 24 body.

Nebušičtí fotbalisté jaro otevřeli prohrou s Řeporyjemi 2:3, následně zvítězili 2:1 na Čechii Smíchov, doma překvapivě porazili vedoucí Bílou Horu 2:0, následně prohráli 5:1 v Modřanech a v minulém kole si doma poradili s Točnou v poměru 4:0.

Těšíme se na Vaši podporu.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Nebušice 5:1

2016 Nebušice – Lochkov 1:1

2016 Lochkov – Nebušice 7:1