Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před domácím zápasem se Střešovicemi

Lochkov čeká poslední domácí zápas podzimu. 

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

SOKOL LOCHKOV vs. SK STŘEŠOVICE 1911 C

Na lochkovský A-tým čeká tuto sobotu poslední utkání podzimní části na domácí půdě, proti týmu SK Střešovice 1911 C.

Lochkov se bude chtít se svým publikem nejvěrnějším rozloučit tak, jak se sluší a patří, zároveň tím divákům poděkovat, že při našich hráčích stáli i v nepovedeném startu do sezóny a nakonec mohli sledovat, jak se naše A-mužstvo stalo překvapením podzimu.

Čeká nás již tradiční soupeř, se kterým se potkáváme v kuse téměř 10 let. Dalo by se tak říct, že se vzájemně nemáme čím překvapit. Ovšem zdání klame. Trenér Vrba jen těžko dokáže odhadnout, s jakou sestavou Střešovice dorazí, jelikož náš soupeř použil v průběhu sezóny přes 30 hráčů. Ale můžeme se připravit na jednotlivé hráče, jelikož střešovičtí vládnou velmi kvalitním kádrem, i přesto, že se nachází na 10. místě.

V rozboru jsme se jemně dotkli umístění našeho soupeře v tabulce. Ačkoliv je mezi námi a Střešovicemi rozdíl 7 pozic v tabulce a 8 bodů, tak nás rozhodně nečeká jednoduchá partie. Střešovice na Lochkov docela umí a nejen v loňské sezóně nás dokázali dvakrát porazit. Za posledních 7 let, jsme podlehli soupeři hned v osmi případech, jednou jsme dokázali uhrát remízu a pouze dvakrát remizovat. Hned dvakrát jsme obdrželi 6 branek a ve většině případů jsme inkasovali alespoň 3x. V zápasech s „céčkem“ Střešovic tedy padá velmi mnoho branek. Nejvíce jich padlo v sezóně 2012/2013, kdy Lochkov doma porazil Střešovice C 11:0 a byl to jeden z dílků stavebnice, která Lochkov dostala zpět do 1.B třídy. Ovšem to je už dávná minulost.

Nejlepším střelcem Střešovic je se třemi brankami devatenáctiletý Kryštof Šafránek.

Střešovice posbíraly zatím 13 žlutých karet. Nejvíce, konkrétně 3 žluté karty, obdržel Martin Rothe, který zároveň dostal jedinou červenou kartu soupeře.

Doražte podpořit naše hráče v posledním domácím zápase letošního podzimu, budeme se na Vás těšit!

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Střešovice 0:6

2016 Střešovice – Lochkov 4:1

2016 Střešovice – Lochkov 4:2

2017 Lochkov – Střešovice 1:4

2017 Lochkov – Střešovice 1:4

2018 Střešovice – Lochkov 1:2

2018 Lochkov – Střešovice 0:0

2019 Střešovice – Lochkov 6:1

2019 Lochkov – Střešovice 5:2

2021 Lochkov – Střešovice 2:4

2022 Střešovice – Lochkov 3:0

 

TJ Slavoj Suchdol

Adresa: Cukrovarnická 62, 162 00  Praha 6 – Střešovice

Předseda klubu: Radek Trhlík

Rok založení: 1911

Trenér: Martin Zendulka

Soupiska a statistiky: https://www.fotbalpraha.cz/tym/22-sportovni-klub-stresovice-1911?id_season=2022&id_category=1&order=0&order_direction=1&cols=Array&id_league=389#league

 

SOKOL LOCHKOV – SK STŘEŠOVICE C

Sobota 22.10. 2022, 15:30, Lochkov T.

Rozhodčí: Jiří Novosád

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk