Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před sobotním derby ve Slivenci

V sobotu odpoledne čeká na lochkovský A-tým zápas s velkým "Z".

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

TJ AFK SLIVENEC B vs. TJ SOKOL LOCHKOV

Lochkov v sobotu čeká nejprestižnější utkání jarní části soutěže. Naši hráči zajíždí k derby do sousedního Slivence.

Lochkov do utkání vstupuje s nelichotivou sérií deseti porážek v řadě. Poslední výhru jsme zaznamenali právě proti Slivenci v podzimní části soutěže. Podzimní utkání dopadlo v poměru 5:3 pro naše barvy.

Lochkov v utkání vedl po prvním poločase už 4:0. Ve druhém poločase jsme polevili a Slivenec snížil na konečný stav.

Slivenec se aktuálně nachází na 7. místě se ziskem 22 bodů a se skóre 39:47. Naše obrana inkasovala šestašedesátkrát což nás pasuje do role nejhorší obrany soutěže. Našich 37 vstřelených branek je třetí  nejnižší počet v soutěži.

Trenér soupeře Kácovský hodnotil v posledním rozboru utkání výkony svého týmu jako „den a noc“. Slivenec má totiž zvláštní jarní bilanci. Dokázal například překvapivě remizovat s Duklou C 2:2, ale minulý týden prohrál na Točné 5:1. Na jaře pak Slivenec získal dohromady 7 bodů.

Výše zmíněným příměrem by se pak výkony našeho týmu daly hodnotit pouze jak noc. A to ještě velmi temná a chladná noc. V 7 jarních zápasech jsme nedokázali uhrát ani bod. Navíc jsme během těchto zápasů dali jen 10 branek a 27 jsme jich inkasovali.

Slivenec je s počtem 46 žlutých karet na prvním příčce tabulky, co se této statistiky týče. Lochkov obdržel 39 žlutých karet, což znamená druhé místo. Slivenec pak dále dostal 2 červené karty, Lochkov dosud nedostal ani jednu.

Nejlepším střelcem našeho sobotního soupeře je Vojtěch Vocílka, který nastřílel 5 branek. Nejtrestanějším hráčem je pak Marek Lehovec, který dostal 7 žlutých karet. Červené karty pak obdrželi Mahdi Saidi a Lukáš Hrádek.

Derby bude pro naše hráče nesmírně složité a vítězství bude možné považovat za zázrak a překvapení, nicméně určitě budou naši hráči bojovat a budou potřebovat Vaší podporu.

Těšíme se na Vás!

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Slivenec B 2:1

2016 Slivenec B – Lochkov 0:3

2016 Lochkov – Slivenec B 0:0

2017 Slivenec B – Lochkov 3:2

2017 Lochkov – Slivenec B 1:3

2018 Slivenec B – Lochkov 5:1

2018 Lochkov – Slivenec B 1:3

2019 Slivenec B – Lochkov 2:0

2019 Lochkov – Slivenec B 7:2

2020 Lochkov – Slivenec B 3:0

2021 Lochkov – Slivenec B 1:4

2022 Slivenec B – Lochkov 1:1

2022 Lochkov – Slivenec B 5:3

 

TJ AFK Slivenec

Adresa: U Sportoviště 54/5, 154 00  Praha 5 – Slivenec

Předseda klubu: Bc. Michal Starec

Rok založení: 1924

Trenéři: Ladislav Kácovský, Stanislav Jecha

SOUPISKA: https://www.fotbalpraha.cz/tym/25-tj-afk-slivenec-z-s?id_season=2022&id_category=1&order=0&order_direction=1&cols=Array&id_league=389#league

 

TJ AFK SLIVENEC B – SOKOL LOCHKOV

Sobota 6.5. 2023, 17:00, Slivenec T.

Rozhodčí: František Borůvka – Tomáš Heřmánek, Tomáš Bojadžiev

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk