Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před soubojem v Košířích

Lochkov zítra zajíždí na půdu Sparty Košíře.

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

FK SPARTA KOŠÍŘE vs. SOKOL LOCHKOV

V neděli bude k vidění souboj 2 nejhorších jarních týmů soutěže. Bohužel náš A-tým čeká záchranářský souboj proti týmu FK Sparta Košíře.

Ani jeden z nedělních soupeřů na jaře ještě nedokázal bodovat a bude velmi důležité pro oba týmy uhrát všechny 3 body. Lochkov je totiž na dostřel sestupovému pásmu a právě Košíře, které jsou na posledním místě tabulky mají ztrátu na naše mužstvo pouhé dva body.

Aby byla trojice kompletní, tak bodovat nedokázala na jaře ani rezerva Nebušického celku, která má na Lochkov ztrátu 5 bodů a drží předposlední příčku. Na 10. pozici se nachází Točná, náš soupeř z posledního utkání, který naopak ještě na jaře neprohrál a výhrou v Lochkově získala Točná výhodu lepšího vzájemného utkání, který rozhoduje v případě shodného počtu bodů.

Toto utkání bude zároveň setkání nejhoršího útoku v soutěži (Košíře) a nejhorší obrany soutěže (Lochkov). Košíře v dosavadním průběhu nastřílely pouze 20 branek a inkasovaly čtyřicetkrát. Lochkov sice nastřílel za 15 utkání 33 branek, ale míč ze sítě jsme lovili pětapadesátkrát, stejně jako Točná, která toto negativní prvenství drží společně s naším celkem.

Lochkovští se tedy dostávají pod tlak jednak postavením v tabulce, ale i černou sérií 7 porážek v řadě. Poslední mistrovské střetnutí naší hráči vyhráli 8.10. 2022, když jsme porazili po výborném výkonu Slivenec 5:3.

Košíře mají také neúspěšné jaro. Nejprve doma podlehli 0:3 Modřanům, následně padli 4:1 v Suchdole, pak přišla domácí prohra 1:2 s Točnou a nakonec venkovní porážka 5:1 se Střešovicemi.

Naposledy Košíře bodovaly 28.10. 2022, když dokázaly uhrát remízu ve Slivenci. V průběhu ročníku náš nedělní soupeř dokázal vyhrát jen třikrát. Vůbec naposledy se jim to povedlo v neděli 11.9. 2022, když Košíře porazily Střešovice, na domácí půdě, 3:0. O týden později však přišla porážka v Lochkově a od té doby už ani jedna výhra.

Pro to aby se naši hráči chytli, vymanili se z krize a ohrožení sestupem potřebuji Vaší pomoc víc, než kdy předtím. Přijďte naše hráče podpořit a ukázat jim, že i přes nepříznivé výsledky jim věříte a dokážete jim pomoci v krizi.

Těšíme se na Vás!

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2017 Lochkov – Košíře 1:3

2018 Košíře – Lochkov 0:0

2018 Lochkov – Košíře 1:5

2019 Košíře – Lochkov 1:2

2019 Lochkov – Košíře 2:0

2020 Lochkov – Košíře 0:4

2021 Lochkov – Košíře 4:1

2022 Košíře – Lochkov 1:2

2023 Lochkov – Košíře

 

FK SPARTA KOŠÍŘE

Adresa: Pod Kotlářkou 7, Praha 5, 150 00

Předseda klubu: Tomáš Peterka

Rok založení: 1908

Trenéři: Tomáš Peterka, Petr Švestka

 

FK SPARTA KOŠÍŘE – SOKOL LOCHKOV

Neděle 16.4. 2023, 16:00, Košíře T.

Rozhodčí: Emil Gaži

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk