Muži: Preview před Střešovicemi

V sobotu nás čeká další domácí zápas.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

SOKOL LOCHKOV vs. SK STŘEŠOVICE “C“

Tento víkend čeká na naše „áčko" důležitý souboj s posledními Střešovicemi. Tento zápas je jednak posledním domácím střetnutím našeho A-týmu v letošním roce, za druhé se potřebujeme dostat z výsledkové a také výkonnostní krize, a nakonec potřebujeme udržet hostující tým v pásmu sestupu, abychom na konci letošního ročníku nemuseli případně dělat záchranářské práce v soutěži. Rozdíl mezi posledními Střešovicemi a námi, na šesté příčce, je pouhých 8 bodů, nicméně na druhou stranu, Slivenec, který je na druhé příčce, má před námi náskok 5 bodů.

O Střešovicích můžeme hovořit jako o tradičním soupeři, již dlouhá léta na něj narážíme v soutěži, ať už v minulosti, když se v Lochkově hrála 1.B třída nebo po sestupu do druhé třídy, každý rok máme sobotního soupeře ve skupině. Bohužel se soupeřem se nám dlouhodobě moc nedaří a dostáváme kolikrát i celkem výprask, nicméně v poslední době se Střešovice, které mnohokrát vedly tabulku soutěže a nepostoupily jen kvůli účasti jejich B-týmu o soutěž výš, jsou ve špatné formě a aktuálně jsou poslední.

V průběhu soutěže zaznamenaly Střešovice pouze dvě výhry, nejprve překvapivě 6:0 doma s Řeporyjemi a taktéž na vlastním hřišti 3:2 s Točnou. Ostatních sedm zápasů dopadlo jejich prohrou, nejdříve 2:0 v Nebušicích, dále 2:3 se Slivencem, 8:6 v Suchdole, 2:0 v Košířích, 4:0 na Čechii Smíchov, 3:4 doma s Bílou Horou a nakonec 4:2 v Modřanech.

Nejlepším střelcem sobotního soupeře, je s pěti brankami Roman Kubíček (39 let). Jelikož se jedná o C-tým Střešovic, hráči se v kádru dost mění, alespoň na minutu nastoupilo za tento tým 38 hráčů! Nejvíce minut mají odehráno Martin Rothe (670 min.), Václav Krejčí (612 min.), Daniel Smejtek (603 min.) a Radovan Vrba (554 min.)

Doufejme, že se nám podaří zvítězit, k tomu budeme potřebovat i vaší podporu, těšíme se na vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Střešovice 0:6

2016 Střešovice – Lochkov 4:1

2016 Střešovice – Lochkov 4:2

2017 Lochkov – Střešovice 1:4

2018 Střešovice – Lochkov 1:2

2018 Lochkov – Střešovice 0:0

2019 Střešovice – Lochkov 6:1

2019 Lochkov – Střešovice 5:2

SK STŘEŠOVICE 1911

Cukrovarnická 62, 162 00, Praha 6

PŘEDSEDA KLUBU: Radek Trhlík

TRENÉR: Martin Zendulka

SOUPISKA: https://www.fotbalpraha.cz/tym/22-sportovni-klub-stresovice-1911?id_season=2021&id_category=1&order=0&order_direction=1&cols=Array&id_league=308#league

SOKOL LOCHKOV – SK STŘEŠOVICE “C“

Sobota 16.10. 2021, 15:30, Lochkov T.

Rozhodčí: Elishka Agnes Josipovic

Delegát: Zdeněk Buřil