Muži: Preview před zápasem s Čechií Smíchov

Pozvánka na první jarní domácí utkání s Čechií Smíchov.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

SOKOL LOCHKOV vs. ČECHIE SMÍCHOV

Lochkovský A-tým se tuto sobotu představí na jaře poprvé v domácím prostředí.

Minulý týden měli naši hráči možnost konfrontace s prvním týmem v celkovém pořadí, nyní nás čeká druhý celek tabulky.

Naše mužstvo po celkem statečném výkonu podlehlo Dukle 7:3 a v podstatě nedošlo na žádné překvapení, domácí si s naším mužstvem hladce poradili, přestože naši borci otevřeli skóre.

Naopak za velmi špatný vstup do jara může Čechie považovat domácí porážku s Točnou. Utkání se hrálo na umělé trávě Motorletu a poslední celek tabulky udělal rázný krok k záchraně. Dle slov točenského klubu jim zimní pauza výrazně prospěla, doléčili se jim všechny opory a na jaře se poperou o záchranu v soutěži.

V utkání se nejprve trefila Točná po standardní situaci ve 25. minutě a ve 35. minutě Čechie srovnala. V 62. minutě ale točenští strhli vedení opět na svou stranu a připsali si tak cenný skalp, když porazili našeho sobotního soupeře.

Vzhledem k některým překvapivým výsledkům bychom byli rádi, aby se podobný scénář opakoval, s tím rozdílem, že bychom se do role Točné dostali my, a v sobotu na lochkovských hradbách zvítězili.

Doufejme, že trenér Vrba bude mít šťastnou ruku a namíchá vítězný koktejl zelenobílých barev.

Potřebovat k tomu budeme ale i Vaši podporu, těšíme se na Vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2019 Lochkov – Čechie Smíchov B 4:1

2020 Lochkov – Čechie Smíchov B 10:1

2021 Lochkov – Čechie Smíchov B 3:0

2021 Čechie Smíchov B – Lochkov 2:5

S A-týmem Čechie Smíchov jsme před tím žádné zápasy nehráli.

2022 Čechie Smíchov A – Lochkov 6:1

Sportovní klub Čechie Smíchov

Adresa: Smrčinská 3346/5, Praha 5 – Smíchov, 150 00

Předseda klubu: Ivan Senci

Rok založení: 1905

Trenér: Jaroslav Miňovský

Asistent trenéra: Tomáš Struška

Vedoucí týmu: Jiří Roubíček

Soupiska a statistiky:

SOKOL LOCHKOV – ČECHIE SMÍCHOV

Sobota 25.3. 2023, 15:00, Lochkov T.

Rozhodčí: Marek Valter

Delegát: