Muži: Preview před zápasem s Modřany

Ve třetím kole nás čekají Modřany.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

SOKOL LOCHKOV vs. SK MODŘANY

Lochkovský A-tým nečeká ve třetím kole lehká úloha, na domácí půdě vyzveme SK Modřany “B".

Náš tradiční soupeř, dobře ho známe, i tak ale nevíme co očekávat, doma si modřanští poradili 3:1 s Točnou, nicméně v prvním kole padli vysoko 2:6 na půdě Sparty Košíře.

Bohužel naše bilance z posledních deseti zápasů se sobotním soupeřem hovoří v náš neprospěch – dokázali jsme jen dvakrát zvítězit a jednou remizovat, nicméně v posledních dvou utkáních jsme jen těsně padli a vloni jsme se soupeřem prohráli po přestřelce 3:4.

Kromě výše zmíněné bilance, chceme napravit katastrofu z minulého týdne, proto doufáme že nás v tom přijdete podpořit.

Těšíme se na Vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Modřany – Lochkov 4:4

2016 Lochkov – Modřany 0:3