Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před zápasem v Lipencích

Lochkov v neděli zajíždí na horkou půdu do Lipenců.

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

SOKOL LIPENCE “B“ vs. SOKOL LOCHKOV

Lochkovský A-tým dokázal na krásném hřišti v Košířích prolomit jarní smůlu a zvítězil po bojovném výkonu 2:1.

Teď nás čeká zápas na horké půdě v Lipencích. Domácí jsou známí svým bouřlivým publikem, takže tým trenéra Vrby nemá vůbec jednoduchý úkol.

Lipence mohou být s dosavadním průběhem jarní části spokojeny. Na úvod doma porazili Čechii Smíchov 2:0, poté přišel domácí debakl 0:8 s Bílou Horou. Dále, do třetice na domácím hřišti, Lipence remizovaly s Modřany 3:3. V minulém kole si nedělní soupeř přivezl vítězství 3:1 z Točné.

Pozice v tabulce vypadají následovně: náš tým se nachází na 4. pozici, se ziskem 24 bodů, ani dohrávky dvou nesehraných utkání 16. kola nám umístění v tabulce nemůžou změnit. Rezerva Lipenců je na 9. příčce s 18 body.

Jelikož umístění B-týmu Lipenců způsobilo domácím jarní záchranářské práce, tak se může stát že soupeř nastoupí s některými hráči z A-týmu. Lipence A, se kterými jsme dlouhá léta hráli 1.B třídu skupinu A, se nachází v klidném středu tabulky, tudíž se klub vyznávající červenobílé barvy může více soustředit na záchranu B-týmu v soutěži.

Podzimní utkání přineslo kanonádu na lochkovských hradbách 7:2. Lipence, ale nastoupily výrazně oslabené kvůli četným absencím, tudíž tento výsledek vůbec nic nevypovídá. Do zápasu jsme vstoupili nervózně, špatně jsme obsazovali a vypadalo do, že budeme mít problémy, ty však utnul náš první gól. Ve 24. minutě jsme vedli 3:0 po 2 brankách Martina Dukáta a jedné trefě Klause Šilhana. Ovšem, nechali jsme se ukolébat a naprosto jsme přestali hrát. Ve 40. minutě zaslouženě proměnil pokutový kop hostující Halgaš a o 2 minuty později přidal kontaktní branku Čech. Ve druhém poločase jsme však znovu zapli na plné obrátky a 3 brankách Tomáše Bučka a jedné trefě trenéra Miroslava Vrby jsme dotáhli zápas do vítězného konce.

Těšíme se na Vaši podporu.

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Lipence B 4:5

2016 Lipence B – Lochkov 0:3 (kontumačně)

2016 Lochkov – Lipence B 3:0

2017 Lipence B – Lochkov 1:2

2017 Lochkov – Lipence 2:3

2018 Lipence B – Lochkov 2:1

2018 Lochkov – Lipence B 4:3

2019 Lipence B – Lochkov 5:3

2019 Lochkov – Lipence B 5:0

2021 Lochkov – Lipence B 7:2

 

 

TJ SOKOL LIPENCE z.s.

Adresa: K Průhonu 379, 155 31  Praha 5 – Lipence

Předseda klubu: Jiří Pavlíček

Rok založení:

Trenéři: Jaroslav Kábele, Vladimír Halgaš

SOUPISKA: 

 

SOKOL LIPENCE “B“- SOKOL LOCHKOV

Neděle 01.05. 2022, 17:00,Lipence T.

Rozhodčí: Atilla Özer Irak

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk