Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před zápasem v Nebušicích

Lochkov v sobotu čeká venkovní zápas s FC Nebušicemi.

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

FC NEBUŠICE B vs. SOKOL LOCHKOV

Sobotní odpoledne nám nabídne další střetnutí našeho A-týmu. V 7. kole vyrážíme na půdu rezervy Nebušic.

Soupeř je na předposledním místě tabulky se ziskem 4 bodů. Poslední Točná má jen jeden bod, který ji zbytečně darovalo právě naše mužstvo. Právě uplynulý víkend přinesl souboj o poslední a předposlední místo tabulky mezi Točnou a Nebušicemi. Náš sobotní soupeř si došel pro jednoznačné vítězství v poměru 9:3.

Náš soupeř má dobře propojenou kombinaci mladých , rychlých a průbojných hráčů společně se staršími, zkušenými hráči, kteří dávají myšlenku hře. Ovšem letos se Nebušicím jistě nedaří tak jak by si přáli. Jejich A-tým je na posledním místě 1.A třídy a B-tým je předposlední v naší skupině.

Minulou sezónu se nám právě mužstvo Nebušic stalo trochu noční můrou. Na podzim v zápase v Nebušicích jsme pouze remizovali 1:1, což odstartovalo sérii 4 zápasů bez vítězství a navíc jsme se prezentovali jedním s nejhorších výkonů poslední doby. Na jaře, v Lochkově, jsme už prohrávali 2:0 po poločase, ovšem brankami Hrabáka v 52. a Dukáta v 58. minutě se nám povedlo vyrovnat. Navíc v 67. minutě vyloučil rozhodčí jednoho z hostujících hráčů a my tak měli skvělou půdu pro vítězství. Jenže v 80. minutě Nebušice vedly a nám nepomohlo ani to, že hosté dostali v 86. minutě další červenou kartu po kriminálním zákroku na Honzu Golla a třetí červenou kartu v 88. minutě.

Jak je vidět, soupeř nehraje v rukavičkách, nasbíral za 6 kol už 11 žlutých karet a 2 červené karty. Naši hráči mají na kontě 16 žlutých a žádnou červenou kartu. Na jaře rozhodčí oběma týmům udělil celkem 11 žlutých karet a 3 červené. Na podzim padlo v zápase dohromady jen 9 žlutých karet. Takže minulou sezónu se v těchto zápasech dost jiskřilo. Dá se tedy očekávat tvrdý zápas.

Nejlepším střelcem Nebušic je se čtyřmi brankami Petr Lipnický. Tři branky nastřílel Filip Squibb.

Nejvíce minut, tedy 458, odehráli hned 3 hráči: brankář Adam Stoklasa, Martin Blažka a Jiří Bareš.

Nejvíce žlutých karet nasbíral Jakub Stočes (3 ŽK). Po jedné červené kartě přidali Martin Kostříž a Jakub Brejla.

Průměr vstřelených branek Nebušic je 2,67 branek, náš je 3,17. Průměr inkasovaných branek Nebušic je 4,67 na zápas, náš je 4,16. Náš průměr inkasovaných branek však není nijak lichotivý, ovšem tyto obě statistiky hrají v náš prospěch.

Naše mužstvo vstupuje do zápasu že 3. místa, se ziskem 10 bodů, za 3 výhry, 1 remízu a 2 prohry. Naopak Nebušice B jsou na předposledním 11. místě se ziskem 4 bodů za 1 výhru, 1 remízu a 4 prohry.

Minulou sezónu navštěvovalo zápasy Nebušic poměrně vysoké množství diváků, to platilo i o venkovních zápasech. Nebušičtí fans využívají k podpoře svých týmů také pyrotechniku a bubny, tudíž se nejspíše můžeme těšit na bouřlivou fotbalovou atmosféru.

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Nebušice B 5:1

2016 Nebušice B – Lochkov 1:1

2016 Lochkov – Nebušice B 7:1

2017 Nebušice B – Lochkov 1:2

2017 Lochkov – Nebušice B 2:1

2018 Nebušice B – Lochkov 2:1

2018 Lochkov – Nebušice B 5:0

2019 Nebušice B – Lochkov 1:1

2020 Nebušice B – Lochkov 1:3

2021 Nebušice B - Lochkov 1:1

2022 Lochkov – Nebušice B 2:3

 

FC Nebušice

Adresa: V Hliništi 43, 164 00 Praha-Nebušice

Předseda klubu: Libor Přerost

Rok založení: 1932

Vedoucí týmu: Martin Kostříž

Soupiska a statistiky: https://www.fotbalpraha.cz/tym/36-fc-nebusice-z-s?id_season=2022&id_category=1&order=0&order_direction=1&cols=Array&id_league=389#league

 

FC NEBUŠICE B – SOKOL LOCHKOV

Sobota 01. 10. 2022, 16:00, Nebušice T.

Rozhodčí: Václav Ducháček

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk