Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před zápasem ve Slivenci

V sobotu na náš A-tým čeká zápas jara.

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW -

TJ AFK SLIVENEC “B“ vs. SOKOL LOCHKOV

Není většího zápasu pro Lochkovské fotbalisty, než derby s rivalem ze sousedního Slivence. To je na programu již tuto sobotu na hřišti soupeře.

Našemu soupeři se na jaře také nedaří úplně podle jeho představ. Slivenec nasbíral 5 bodů, tedy pouze o jeden bod více než my. Přesně jeden bod je zároveň rozdíl v tabulce. Slivenec je na čtvrtém místě se ziskem 25 bodů, stejně tak jako páté Modřany. Naše mužstvo se nachází na 6. příčce s počtem 24 bodů, tudíž se stejným počtem bodů, jako mají sedmé Lipence.

Celkově máme v počtu vstřelených branek převahu, s počtem 46 branek je náš průměr 2,6 branek na utkání. Slivenec nasázel gólů 38, což činí jeho průměr 2,1 gólů na jedno utkání. Jenže Slivenec nasázel za 6 jarních klání 11 branek a my pouze 8 gólů a na jaře se mu tedy střelecky daří více. Dozadu jsme rozhodně horší my, v průběhu sezóny jsme inkasovali hned 50 branek, Slivenec lovil míč ze sítě devětatřicetkrát.

Poslední vzájemný duel, před asi stovkou diváků vyhrálo mužstvo našeho bývalého trenéra Kácovského v poměru 4:1. S několika posilami A-týmu, jenž hraje 1.A třídu, nedali našim fotbalistům šanci. Byli ve všem rychlejší, sbírali dlouhé míče, dobře kombinovali a víceméně po půl hodině hry rozhodli celý zápas. Dá se očekávat podobný scénář, nicméně těžko odhadovat, zda-li se soupeř posílí, A-mužstvu se na jaře úplně nedaří a celou sezónu pomýšlí na postup do přeboru, který se jim začal vzdalovat.

Nejlepším střelcem sobotního soupeře, je 51letý Martin Ryzák, nastřílel 4 branky. Po 3 brankách přidali Jiří Růžička, Jan Trojan, Vojtěch Vocílka a Jakub Zeman. Náš nejlepší střelec je oproti sliveneckým borcům papírově nebezpečnější, Tomáš Buček s 18 brankami zároveň vede tabulku střelců celé soutěže.

Slivenečtí fotbalisté si zblízka prohlédli žlutou kartu 28x, nejvíce jich pak obdržel Jiří Růžička (4 ŽK). V průběhu podzimu nasbíral 4 žluté i Jiří Vecko, ovšem v našem dresu, v sobotu se ale postaví do cesty našim útočníkům po jeho zimním přestupu, právě do Slivence. Soupeř v průběhu sezóny nasbíral 3 červené karty, vyloučeni byli Marek Čureja, Dominik Hipp a brankář Jan Slavík. Naši borci v průběhu sezóny posbírali 31 žlutých karet, nejvíce jich obdržel Karel Košař (5 ŽK), dosud jsme ještě nedostali červenou kartu.

Doufáme, že nás přijdete podpořit do nedalekého Slivence, těšíme se na Vás!

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Slivenec 2:1

2016 Slivenec – Lochkov 0:3

2016 Lochkov – Slivenec 0:0

2017 Slivenec – Lochkov 3:2

2017 Lochkov – Slivenec 1:3

2018 Slivenec – Lochkov 5:1

2018 Lochkov – Slivenec 1:3

2019 Slivenec – Lochkov 2:0

2019 Lochkov – Slivenec 7:2

2020 Lochkov – Slivenec 3:0

2021 Lochkov – Slivenec 1:4

 

TJ AFK SLIVENEC

Adresa: U Sportoviště 54/5, Praha 5 – Slivenec, 154 00

Předseda klubu: Bc. Michal Starec

Rok založení: 1924

Trenér: Ladislav Kácovský

Asistenti: Marek Lehovec, Tomáš Tomšů, Stanislav Jecha

SOUPISKA: https://www.fotbalpraha.cz/tym/25-tj-afk-slivenec-z-s?id_season=2021&id_category=1&order=0&order_direction=1&cols=Array&id_league=308#league

 

TJ AFK SLIVENEC “B“ – SOKOL LOCHKOV

Sobota 14.05. 2022, 17:00, Slivenec T.

Rozhodčí: Radek Kolář

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk