Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Preview před zápasem ve Střešovicích

A-tým čeká v předposledním kole sezóny těžký zápas ve Střešovicích.

article preview

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

SK STŘEŠOVICE 1911 C vs. TJ SOKOL LOCHKOV

Po první jarní výhře čeká v předposledním, 21. kole, letošní sezóny těžká zkouška na půdě Střešovic. Jistotu záchrany v soutěži zdaleka nemáme a proto, abychom se nemuseli ohlížet na výsledky ostatních mužstev, je třeba uhrát nějaké body. Vzhledem k okolnostem se však dají očekávat všelijaké výsledky v různých střetnutích, proto by bylo ideální, abychom se mohli ohlížet pouze sami na sebe.

Utkání s tradičním soupeřem pro nás, ve většině případů, dopadlo neúspěchem, zejména právě na hřišti ve Střešovicích. V sezóně 2017/2018 jsme se nacházeli v téměř stejné situaci a taktéž v předposledním kole na střešovické trávě, se nám však podařilo, překvapivě, zvítězit 2:1 a stvrdili jsme tak svojí příslušnost v soutěži. Pokud by se opakoval stejný scénář, rozhodně bychom se nezlobili.

Střešovice se nachází v tuto chvíli na 5. místě, se ziskem 29 bodů. Na jaře náš soupeř prohrál pouze s Duklou a Zbraslaví. Zvítězit dokázaly Střešovice proti Nebušicím, Slivenci, Suchdolu a Košířím. Nyní má náš nedělní soupeř šňůru 3 remíz, s Čechií Smíchov, Modřany a Točnou. Zároveň v posledních 5 kolech nedokázaly Střešovice vyhrát, jelikož před šňůrou remíz přišly, již zmíněné, 2 porážky.

V podzimním střetnutí se jednalo o jednoznačnou výhru našeho soupeře, kdy nám Střešovice uštědřily pověstného „bůra“ na našem hřišti.

Odhadnout sestavu, která proti nám nastoupí, je velmi těžké, do zápasu C-týmu Střešovic naskočilo v průběhu sezóny, na alespoň 1 minutu, dohromady již 43 hráčů. Opory týmu a stálice se však nemění a ty stále za Střešovice nastupují.

Nejlepším střelcem Střešovic je Navid Latiphy, který za 800 minut nastřílel 10 branek. Přes 1000 minut pak v týmu soupeře odehráli David Horvát, Václav Krejčí, Marek Pliska, Martin Rothe, Daniel Smejtek a Radek Zuzák. Za zmínku pak stojí gólový počin Marka Plisky, který dal 6 branek, dále pak s 5 brankami Kryštof Šafránek a čtyřgólový Roman Kubíček.

Nejtrestanějším hráčem soupeře je pak Martin Rothe, který obdržel 6 žlutých karet a 1 červenou kartu. Poté přidal jednu červenou kartu Vladyslav Yelinskyi.

Naše mužstvo bude potřebovat Vaší podporu.

Těšíme se na Vás!

 

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Střešovice 0:6

2016 Střešovice – Lochkov 4:1

2016 Střešovice – Lochkov 4:2

2017 Lochkov – Střešovice 1:4

2017 Lochkov – Střešovice 1:4

2018 Střešovice – Lochkov 1:2

2018 Lochkov – Střešovice 0:0

2019 Střešovice – Lochkov 6:1

2019 Lochkov – Střešovice 5:2

2021 Lochkov – Střešovice 2:4

2022 Střešovice – Lochkov 3:0

2022 Lochkov – Střešovice 0:5

 

Sportovní klub Střešovice 1911

Adresa: Cukrovarnická 62, 162 00  Praha 6 – Střešovice

Předseda klubu: Radek Trhlík

Rok založení: 1911

Vedoucí týmu: Martin Rothe

Trenér: Martin Zendulka

Soupiska a statistiky: https://www.fotbalpraha.cz/tym/22-sportovni-klub-stresovice-1911-z-s?id_season=2022&id_category=1&order=0&order_direction=1&cols=Array&id_league=389#league

 

SK STŘEŠOVICE C – SOKOL LOCHKOV

Neděle 21.5. 2023, 17:15, Střešovice UMT.

Rozhodčí: Jakub Shejbal – Jan Kopřiva, Angelo Ghilardi

Delegát:

 

Těšíme se na Vás!

kk