Muži: Řeporyje - Lochkov 0:0

Na konec podzimu Lochkov uhrál remízu.

LOCHKOVSKÝ A-TÝM ZAKONČIL PODZIMNÍ ČÁST REMÍZOU 0:0 S ŘEPORYJEMI.

Na první listopadovou neděli byl přichystán zápas Řeporyjí s Lochkovem na umělé trávě Motorletu.

Utkání to bylo vcelku vyrovnané, v prvním poločase měli více šancí domácí, nastřelili 2 břevna a byli přesnější v kombinaci. My jsme ale také nebyli v první půli bez šance, Hynek Černý z malého vápna neumístil odražený balón po rohovém kopu do brány a o chvíli později sebral dloubáček do pokutového území od Honzy Golla, těsně před Tomášem Bučkem brankář domácích.

Ve druhém poločase bylo vše naopak, my jsme byli nebezpečnější ale nedali jsme, stejně tak Řeporyje neumístily ani jednu ze svých šancí do branky. Pravdou je, že se v zápase pravděpodobně daly kopat 2 penalty, v první půli v náš prospěch, naopak ve druhém poločase se dala kopat v náš neprospěch.

Remíza je tedy spravedlivá a mužům skončila podzimní část sezóny 2019/2020.

SESTAVA: Vrabec – Novák, Černý, Vecko, Basovníček – Šilhan, Jaroš (70. Goldin), Floreš, Peka (88. Hrabák) – Goll (78. Šonský), Buček *** Šveda, Šimon, Cyprián, Košař

ŽK: Buček