Muži: Střešovice C - Lochkov 1:1

Lochkov urval ve Střešovicích bod v posledních minutách.

LOCHKOV DOKÁZAL V POSLEDNÍCH MINUTÁCH URVAT BOD ZA REMÍZU 1:1

SLOVO TRENÉRA: Na Střešovicích jsme potřebovali vyhrát. Zápas byl celkem vyrovnaný, bohužel diky důležitosti utkání byli kluci hodně nervózní na míči a hlavně hra dopředu vázla. V druhé půli šli domácí do deseti, ale i tak se kvůli naší laxnosti dostali do vedení. Nám se už jen v závěru podařilo se štěstím vyrovnat. Bod je pro nás ale málo. Jak je totiž zvykem, celky ze spodku tabulky začali na konci soutěže zázračně vyhrávat :-). A to co si dovolily udělat Nebušice ve Slivenci je opravdu silná káva. Tak jen doufejme že to spravedlivě odnesou sestupem právě oni. My to ale máme ve svých rukách, i když porazit silnou Zbraslav bude velmi těžké. Dáme do toho všechno.

Trenér Miroslav Vrba

SK STŘEŠOVICE 1911 C – SOKOL LOCHKOV 1:1 (0:0)

SESTAVA LOCHKOV: Wittman – Hrabák (73‘ Šveda), Černý (C), Basovníček, Hasák – Merta, Hájek, Šalamon, J. Peka (85‘ Cyprián) – Růžička (73‘ Šimon), Dukát (89‘ T. Peka)

BRANKY: 90+3‘ Hasák (pen.)

ŽK: 17‘ Šalamon, 57‘ Basovníček, 57‘ Černý, 85‘ Šimon

ČK: nikdo

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Lochkov – Zbraslav B, neděle 28.5. 2023, 17:00, Lochkov T.