Muži: Suchdol 2:3 Lochkov

Černá série proher prolomena.

Lochkovští muži přijeli do Suchdola bez mnoho hráčů - zranění jsou brankář Honza Vokřínek, zaskakující Michal Drahota se dokonce zranil v den utkání, dále jsou indisponováni útočníci Pepa Suchánek a Venca Jirka, zraněn je i Petr Štípl, dále chyběli Hynek Černý, Tomáš Dvořák, kapitán Pepa Kotouč. Prostě přijeli jsme ve čtrnácti lidech i s hrajícím trenérem Mirkem Vrbou. Zápas začal dobře a byli jsme zdravě aktivnějším týmem. Ale i domácí vycenili zuby a ukázali, že nám nedají nic zadarmo. Jenže hned v 6. minutě přišla první komplikace, pro zranění střídal Jirka Vecko a protože na lavičce nebyl žádný obránce do hry naskočil Ondra Havel a šel do útoku. Tím pádem jediný stabilní člen obrany byl dnes Michal Hrabák (obrana zleva: Hrabák, Cyprián, Basovníček, Merta). Tato provizorní obrana, ale udržela v prvním poločase nulu i za pomoci Mirka Kocourka v brance, ten sebou jednou pěkně plácnul jako kapr a vytesnil tak jednu nebezpečnou střelu a další pokus, který před ním skočil odkopl až na polovinu hřiště. Naše obrana sice udržela nulu, ale domácí díky bohu ne. V 27. minutě se v přeplněném pokutovém území trefil Barnabáš Floreš a ve 37. minutě po centru temenem prosadil Ondra Havel. Druhý poločas začal hororově, ve 46. minutě jsme inkasovali a v 64. minutě dokonce domácí srovnali. Zhruba v 56. minutě se dostal na hřiště také Dan Suchánek a byl docela aktivní, po přihrávce Mirka Vrby, který se dostal na hřiště v 69. minutě minul z voleje branku, to byla veliká příležitost. Ale v 71. minutě jsme se konečně dočkali. Z voleje se trefil dnešní kapitán Štěpán Minařík a jednobrankový rozdíl jsme udrželi.

SESTAVA: Kocourek - Hrabák, Vecko (6. Havel), Basovníček, Merta - Mikulů (52. Suchánek), Cyprián, Minařík (C), Floreš,  Jaroš (69. Vrba) - Goll

BRANKY: Floreš, Havel, Minařík