Jdi na obsah Jdi na menu
 

Muži: Točná - Lochkov 0:0

article preview

Lochkov v sobotu odpoledne přijel na Točnou, kde nás nečekal úplně ideální fotbalový terén, ba přímo taková louka, takový plácek, na kterém si kopal každý malý kluk. 

Tento terén fotbalu vůbec nesvědčil a na horké půdě okrajové městské části Prahy jsme byli pod velkým tlakem, domácí totiž vytvořili velmi nepřátelskou atmosféru a někteří naši hráči se tak nechali strhnout ke zbytečným hádkám a reakcím vůči příznivcům domácích. 

No nic, pojďme ale za fotbalem. 

Lochkov se nemohl skamarádit se zdejším terénem, a tak na šance zvítězili domácí, několikrát za zápas pěkně přitopili ale velký požár v našem pokutovém území jsme vždy zdárně uhasili. 

Naší největší šanci měl na hlavě Hynek Černý během prvního poločasu, kdy minul po krásném centru z rohového kopu. Zápas se mohl vyvíjet jinak, kdyby po jasném podražení rozhodčí Poustka odpískal pokutový kop v náš prospěch. 

 

Co naplat, z Točné si odvážíme bod po remíze 0:0 a příští týden nás čekají doma Košíře.

 

kk