Naše týmy znají soupeře pro příští ročník

znak-lochkov.gifDnes 27.6.2012 proběhl losovací aktiv Pražského fotbalového svazu, a tak už známe soupeře pro další ročník. Jak už jsme Vás již informovali, naše áčko sestoupilo o třídu níž a v soutěžním ročníku 2012/2013 si zahraje II.třídu – skupinu A. Za soupeře bude mít: Sokol Řepy B, SK Modřany B, TJ ČZU Praha, Sokol Lipence B, PSK Olymp Praha, AFK Slivenec B, SK Zbraslav B, SK Střešovice C, Gordic Kačerov, Sokol Nebušice B a Řeporyje B.

Přípravka bude mít za soupeře: SK Modřany, FC Zličín, Sokol Lipence, SK Čechoslovan Chuchle, Avii Čakovice, Slavoj Suchdol, Slovan Bohnice, SC Radotín a AFK Slivenec.

Oba týmy, které budou hrát soutěž začínají druhý zářijový víkend, áčko v Řepích a přípravka doma s Radotínem, rozpisy budou zveřejněny v některém z příštích článků.