Pozvánka na zápas proti Čechii Smíchov

1. kolo nové sezóny 2020/2021

LOCHKOV DOMA V SOBOTU PŘIVÍTÁ ČECHII SMÍCHOV

Přesně 293 dnů nás v sobotu bude dělit od posledního mistrovského utkání, které se hrálo v listopadu 2019.

V sobotu se zvukem píšťalky rozhodčího odstartuje nová sezóna 2020/2021 a my pevně doufáme, že budete u toho s námi, v našem areálu.

Čechie Smíchov se před ukončením sezóny pohybovala na 8. místě, se 17ti body, tedy o jednu pozici za námi a o dva body méně. Náš sobotní soupeř má svůj B-tým prošpikovaný spoustou zahraničních hráčů.

Loňské utkání jsme na domácí půdě vyhráli 4:1, nejprve jsme prohrávali v 10. minutě 0:1 po naší zbytečné chybě, ale ve 14. minutě Michal Hrabák srovnal a Ondřej Vrabec se při své premiéře v našem dresu uvedl hattrickem.

Budeme se na Vás těšit!

Dále si Vás dovolujeme pozvat na přátelské utkání našeho staršího dorostu proti naší staré gardě, v úterý od 19:00.