Sokol Troja - Sokol Lochkov 3:1

troja.gifV sobotu 7.4.2012 naše áčko hrálo mistrovské utkání proti Sokolu Troja. Troja vyhrála 3:1. Více uvnitř článku.

troja.gifPo předchozích zápasech jsme chtěli s Trójou uhrát minimálně bod. Tento záměr vzal, však brzy za své. Po špatné rozehrávce Honzy Vokřínka se dostal míč přímo k domácímu útočníkovi a ten hned v úvodu překonal Jirku Zamazala. Po 10. minutách bylo ještě hůř, když si Mirek Vrba nerozuměl s Jirkou Zamazalem, 2:0. Nám nezbývalo nic jiného než začít bojovat a zkusit ještě vyrovnat. Před přestávkou po faulu na Milana Kovačíka snížil z penalty Tomáš Geryk. Druhá půle byla naprosto vyrovnaná, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit vyrovnávací branku. Z rohu nastřelil Václav Jirka tyč a střídající Pepa Suchánek míč do sítě také nedotlačil. Navíc po druhé žluté kartě šel pod sprchu Honza Goll. Trója z protiútoku zvýšila na 3:1 a vedení si do konce utkání v klidu pohlídala. Vyrovnané utkání, tak rozhodly naše chyby v úvodu zápasu, ale to se někdy stává i lepším fotbalistům.

Branka:   40´ Tomáš Geryk pen.