SPř Háje - Lochkov 2:3

balon1.jpgV sobotu ráno jsme odehráli druhý zápas na hřišti Hájů. Trochu nepochopitelně se hrálo na umělé trávě, když vedle bylo krásně připravené travnaté hřiště. Naši kluci se s tím, ale srovnali a hned od začátku zápasu hráli aktivně.

V sobotu ráno jsme odehráli druhý zápas na hřišti Hájů. Trochu nepochopitelně se hrálo na umělé trávě, když vedle bylo krásně připravené travnaté hřiště. Naši kluci se s tím, ale srovnali a hned od začátku zápasu hráli aktivně. Odměno za aktivitu jim byl první vstřelený gól po hezké akci Samby. Vedení se nám podařilo v průběhu zápasu navýšit. Ve třetí třetině jsme trochu polevili a po několika našich zahozených šancích se prosadili domácí. Další šance dokázal zlikvidovat pozorný David v bráně. Před konce zápasu jsme vstřelili třetí gól a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže soupeř se nevzdával a dokázal ještě snížit na rozdíl jedné branky. Nám už se branku vstřelit nepodařilo i tak jsme se mohly radovat ze zasloužené výhry.