Spř: Lochkov - Dolní Měcholupy 7:4

brazuca.jpgV pátek jsme zavítali se starší přípravkou do Dolních Měcholup. Do zápasu jsme museli nastoupit pouze s jedním hráčem na střídání v sestavě.

V pátek jsme zavítali se starší přípravkou do Dolních Měcholup. Do zápasu jsme museli nastoupit pouze s jedním hráčem na střídání v sestavě. David – Růža, Matěj, Kóša, Míra, Péťa a Samba. I v ořezané sestavě jsme podávali velmi slušný výkon a dařilo se nám i střelecky. Po brankách Samby a Péti Pánka jsme šli rychle do vedení 4:1. Jenže jak už to u nás bývá, postupem času nám začali docházet síly a soupeř ve třetí třetině stáhnul na rozdíl jedné branky. Naštěstí se kluci ale dokázali zvednout a vstřelit další branky a definitivně zlomit zápas na naší stranu. V zápase zazářil perfektně chytající David, stabilně obranu držel Matěj, Vepředu bojoval a střílel Samba. Druhou hvězdou zápasu byl Péťa Pánek, který perfektně bojoval a střílel důležité branky.

Sestava : David - Matěj, Míra, Růža, Kóša, Samba, Péťa

Branky : 3x Péťa, 3x Samba, Kóša