Starší přípravka: Modřany - Lochkov 7:5

V sobotu 15. 9. 2012, brzo ráno měla na programu své druhé kolo naše starší přípravka. Čekal jí zápas v Modřanech. Děti si vzaly příklad od svých starších kolegů a na Modřany hned od začátku vlítly a rychle vedly 2-0. Bohužel vedení do první pauzy neudržely a první třetina skončila 3-3. Ve druhé třetině se už domácí nenechali zaskočit a převzali otěže zápasu do svých rukou. Naštěstí nás hodně podržel Sam Láznička a také dvakrát břevno. Branky tak začaly znova padat až v poslední třetině a většinou do naší sítě. Našim hráčům nevydržely  síly a i když se rvali alespoň o remízu do poslední minuty, podlehli nakonec Modřanům 5-7. Zápas to nebyl vůbec špatný, z naší strany ,je potřeba sportovně uznat kvalitu soupeře, ale i ocenit nasazení našich hráčů, kteří se i za nepříznivého výsledku  dokázali zvednout a vzdorovat domácím. Více uvnitř článku.

img_7922.jpgV sobotu 15. 9. 2012, brzo ráno měla na programu své druhé kolo naše starší přípravka. Čekal jí zápas v Modřanech. Děti si vzaly příklad od svých starších kolegů a na Modřany hned od začátku vlítly a rychle vedly 2-0. Bohužel vedení do první pauzy neudržely a první třetina skončila 3-3. Ve druhé třetině se už domácí nenechali zaskočit a převzali otěže zápasu do svých rukou. Naštěstí nás hodně podržel Sam Láznička a také dvakrát břevno. Branky tak začaly znova padat až v poslední třetině a většinou do naší sítě. Našim hráčům nevydržely  síly a i když se rvali alespoň o remízu do poslední minuty, podlehli nakonec Modřanům 5-7. Zápas to nebyl vůbec špatný, z naší strany ,je potřeba sportovně uznat kvalitu soupeře, ale i ocenit nasazení našich hráčů, kteří se i za nepříznivého výsledku  dokázali zvednout a vzdorovat domácím.

Branky: 2x Škarda,1x Bláha,1x Hruška, 1x Růžička
Výsledky ostatních zápasů ve skupině:
Suchdol – Chuchle 12:1, Slivenec – Čakovice 3:17, Bohnice – Lipence 5:11, Radotín – Zličín 1:5