Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší přípravka: Prohra v derby se Slivencem 3:5

img_0667.jpgV pondělí večer jsme za umělého osvětlení odehráli další utkání se sousedem ze Slivence. Slivenec nás v první čtvrtině zatlačil a v utkání první skóroval. Naši hráči se do utkání dostávali pomaleji. Ve druhé čtvrtině se nám podařilo srovnat hru i výsledek. V další části, však soupeř brankově odskočil a nám se v závěru podařilo již jen výsledek upravit. Našim některým hráčům nelze vytknout snahu a bojovnost, škoda, ale že se to po celý zápas netýká celého týmu. Výborný byl kapitán Honzík Menger, David, Jirka a Honza Růžička. Neúnavný Marek odehrál snad nejlepší zápas za poslední 2 roky. Od Karla a zejména Štěpána čekáme však mnohem víc. 

 
Sestava: David, Jirka, Matěj, Miki, Karel - Honza Menger, Štěpán, Mára, Mirek, Honza Růžička.