Starší přípravka hraje v neděli 2.9.2012 ve Slivenci

turnaj-slivenec.jpgV neděli 2.9.2012 si starší přípravka zahraje UMBRO CUP ve Slivenci. Turnaje se zúčastní tyto týmy: Sokol Lochkov, AFK Slivenec, SK Zbraslav, SK Modřany, ČAFC A, ČAFC B, SK Kladno A, SK Kladno B. Týmy jsou rozděleny do dvou skupin po 4, ve skupině hraje každý s každým, dále následuje play-off čtvrtfinále, semifinále, finále, zápasy o 5. – 8. místo. Turnaj začíná v 9:00, předpokládaný konec ve 14:45 (vyhlášení výsledků).  Lochkov hraje první utkání v 9:25 proti ČAFC B.

Rozpis základní části – skupina B – Sokol Lochkov
9:25   Sokol Lochkov – ČAFC B
9:50  AFK Slivenec – Sokol Lochkov
11:05 Kladno B – Sokol Lochkov
Přijďte podpořit naše malé fotbalisty!

Rozpis základní části – skupina B – Sokol Lochkov
9:25   Sokol Lochkov – ČAFC B
9:50  AFK Slivenec – Sokol Lochkov
11:05 Kladno B – Sokol Lochkov
Přijďte podpořit naše malé fotbalisty!