Jdi na obsah Jdi na menu

Starší přípravka porazila Slivenec 12:5

Velice úspěšný a šestibodový víkend začala starší přípravka v derby se Slivencem. Poslední vzájemný zápas skončil těsnou výhrou Lochkova 10-9 a dalo se čekat další vyrovnané utkání před plným klandrem. Ovšem mladí hráči Lochkova nechtěli žádné drama připustit, soupeře zmáčkli a po první třetině už vedli 4-0.Trochu nám klesla koncentrace, soupeře jsme nechali hrát a dostali jsme pár laciných gólu. Naštěstí lochkovská ofenziva je v dobré formě a přípravka zápas nakonec ovládla vcelku suverénně 12:5. Dobrý výkon předvedl určitě Hynek Hruška, který opět běhal po celém hřišti, chtěl hrát fotbal a zařídil několik branek. Jako za starých časů se předvedl i Karel Košař, u kterého už jsme málem zapomněli na jeho útočné výpady, které nám v sobotu připomněl a makal dopředu i dozadu. A klasická opora v obraně, Jirka Ševčík, svým důrazem také znemožnil několik šancí Slivence..