Starší přípravka skončila ve Slivenci na 5.místě

dscn3072--800x600-.jpg

dscn3072--800x600-.jpgPoprvé naše přípravka nastoupila v kategorii starších přípravek. V turnaji nás čekala silná mužstva. SK Kladno A, SK Kladno B, ČAFC A, ČAFC B, Modřany, Zbraslav a Slivenec. V prvním zápase nás čekalo Kladno B a to nám moc šancí nedalo. Ve druhém utkání jsme porazili Slivenec 5:3. Na závěr skupiny nás přehrála po našem slušném výkonu ČAFC Praha B. Ve čtvrtfinále nás porazila po boji ČAFC Praha A 4:3. V posledním zápase jsme dokázali porazit Zbraslav a obsadili, tak na začátku sezóny velmi slušné 5. místo. Celkovým vítězem turnaje se stalo SK Kladno B.

Náhledy fotografií ze složky Umbro cup Slivenec - 2.9.2012