Turnaj starší přípravky - neděle 23.2.2014

balon1.jpgNa turnaji jsme se sešli v sestavě David/Karel – Štěpán, Míra, Honzík, Miky, Jirka, Blahy. Soupeřem nám mělo být 6 týmů, ale nakonec dva týmy odřekly, tak zbyly jen čtyři, které si mezi sebou odehrály každý s každým 2 zápasy. Nám se i přes veškerou snahu moc nedařilo. Nejdříve jsme odehráli vyrovnaný zápas s týmem z Hrdlořez a z Horních Měcholup, poté jsme dostali hodně gólů od Podolí, které svým týmem a uměním všechny účastníky převyšovalo a po zásluze i celý turnaj vyhrálo. V odvetách jsme se snažili, ale opět na žádného soupeře nestačili. V turnaji jsme se poměřili s lépe hrajícími týmy, což nám v budoucnu může jen prospět. V turnaji výborně zachytali oba brankáři David s Karlem, v obraně zahráli velmi dobře Miky s Jirkou.