Sokol Lochkov - Nebušice 2:0 (0:0)

dohrávka 8. kola soutěže starších žáků

V posledním zápase podzimní sezóny jsme se utkali o druhé místo v tabulce se soupeřem z Nebušic. Soupeř nastoupill v nejsilnější sestavě a i vzhledem k mírné nervozitě našich hráčů nás často přehrával. Hrálo se ve vysokém tempu, ale většinou bez gólových šancí. V 18.minutě nejdřív Josef udělal chybu, když si nechytil celkem lehký míč. Situaci pak rukou zachraňoval Štěpán, ale byla z toho penalta a žlutá karta. Touto chvílí, ale začalo skvělé představení Josefa v bráně. Nejprve vyrazil nařízenou penaltu a pak chytil i dorážku. Většina zápasu pak probíhala ve středu pole, ale často jsme jen bránili dobrou kombinaci soupeře a vyráželi do protiútoků. Hlavně Slavi a Jonáš hodně proháněli soupeřovy obránce. Ve druhém poločase jsme z jednoho protiútoku dali gól a soupeř trochu znervózněl, ale stále měl více ze hry. S přibývajícím časem si obě mužstva začala vytvářet šance. 8miut před koncem po kombinaci ve vápně uklidil míč k tyči Tobi a už se zdálo rozhodnuto. Poslední minuty už Nebušice vrhly všechny síly do útoku a my se bránili někdy trochu se štěstím, ale hlavně díky Josefovi, který si vlastně v sezóně konečně poprvé zachytal a předvedl, že už toho umí dost. Myslím, že soupeřovi střelci z něj byli zoufalí. V důležitém zápase jsme tedy ubojovali vítězství a jen mě mrzí, že takových těžkých zápasů nemáme v sezoně více.

Góly: Tošev, Laník

th