Další jarní zápasy nás čekají tento víkend.

Pozvánka na zápasy našich týmů.

Mladší dorost odehrál ve středu na Den osvobození první utkání tohoto týdne a zápas to byl vítězný. Naše nejstarší mládežnické družstvo zvítězilo v Klánovicích 2:1.

Na co navazovat má starší přípravka, která v sobotu může zvítězit již po čtvrté v řadě a prodloužit tak svou vítěznou vlnu.

- Modřany vs. SPŘ - SO, 11.5. 10:00

Na další sobotní utkání snad není třeba ani zvát. Muži jedou na půdu rivala ze Slivence. Letos Lochkov nemá jednoduchou situaci a pokud se chceme zachránit bylo by dobré ve Slivenci vyhrát, proto potřebujeme podporu každého fanouška.

- Slivenec vs. MUŽI - SO, 11.5. 17:00

Neděli otevřou žáci v Bohnicích. Naši hráči podávají na jaře stabilně kvalitní výkony a jsou posílení vítězstvím v derby se Slivencem, které hráli minulý zápas.

- Bohnice vs. MLŽ - NE, 12.5. 12:30

Mladší přípravka odehraje veledůležité utkání, pokud se chce udržet na prvním místě. Soupeřem ji bude tým Ruzyně, který samozřejmě chce být také na čele tabulky. Nejmladší naděje tedy potřebují vaší plnou podporu.

- Ruzyně vs. MPŘ - NE, 12.5. 15:00