Lochkovské akce

Pálení čarodějnic 2013 je za námi

2. 5. 2013

cary2013.jpg

Tradiční pálení čarodějnic je za námi. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z této akce. Těšíme se na Vás opět příští rok.

| Rubrika: Lochkovské akce | Fotografie: Pálení čarodějnic 2013

Slet čarodějnic a čarodějů - Lochkov 30.4.2013

11. 4. 2013

dscn2309.jpgDovolujeme si Vás pozvat na

TRADIČNÍ PÁLENÍ ČARODĚJIC

Zúčastněte se lochkovského sletu čarodějnic a čarodějů, přistaňte letos opět v areálu u fotbalového hřiště.

30.4.2013 od 17.00

Lochkovské kolmo - sobota 13.4.2013

11. 4. 2013

dscn0584.jpgV sobotu 13.4.2013 se koná další z plánovaných akcí pro děti "LOCHKOVSkÉ KOLMO". Akce bude probíhat jako v loňském roce na dětském hřišti v parku. Pro děti bude připraveno dopravní hřiště, přednáška městských policistů a různé soutěže o ceny. Začátek ve 13:00 hodin. Více uvnitř článku.

O víkendu proběhl karneval

20. 3. 2013

dscn3455.jpgV sobotu 16.3.2013  jsme spolu s SDH Lochkov za přispění MČ Praha – Lochkov pořádali v objektu „bývalé sauny“ DĚTSKÝ KARNEVAL. K vidění byli víly, čarodějnice, princezny, králové, rytíři, kovbojové, indiáni, ,…kdo přišel měl o zábavu na sobotní  odpoledne postaráno. Pro děti bylo připraveno spousta soutěží a dětská diskotéka. A odměny pro všechny zúčastněné nesměly samozřejmě chybět.  Děti si zatancovali, zazpívali, všichni si  karneval pěkně užili. Dětská zábava přešla plynule na zábavu pro dospělé. I dospělí si zatancovali, zazpívali a zasoutěžili. Zábava pokračovala do pozdních nočních hodin. Myslím, že se akce vydařila. Těšíme se na Vás opět příště na některé z dalších akcí, např. DĚTSKÝ DEN v lochkovském parku, v sobotu 1.6.2013.

Závěrem bychom chtěli poděkovat ÚMČ Praha – Lochkov za zapůjčení objektu pro pořádání akce a za finanční příspěvek a také všem, kteří se na přípravě této akce podíleli.

| Rubrika: Lochkovské akce | Fotografie: Karneval 16.3.2013

Karneval - sobota 16.3.2013

7. 2. 2013

snimek1.jpg

Mikulášská nadílka na hřišti

12. 12. 2012

mikulas3.jpgV pátek 7.12.2012 jsme pořádali v objektu „bývalé sauny“ Mikulášskou nadílku.  Kdo přišel, mohl vidět vystoupení dětí z MS Lochkov, vystoupení tanečního kroužku ze sliveneckého klubu Švestka a samozřejmě i Mikuláše, anděly a čerty až ze samého pekla. Po nadílce ještě následoval další program pro děti, soutěže a dětská diskotéka. Dětská zábava přešla plynule na zábavu pro dospělé. Myslím, že se akce vydařila a těšíme se na Vás opět příště. Závěrem bychom chtěli poděkovat ÚMČ Praha – Lochkov za zapůjčení objektu pro pořádání akce a za finanční příspěvek na nadílku, SDH Lochkov za půjčení stolů a židlí a také všem, kteří se na přípravě této akce podíleli.

Mikulášská nadílka - pátek 7.12.2012

26. 11. 2012

mikulas---obrazek.jpg

V pátek 7.12.2012 od 17.00 hodin pořádáme MIKULÁŠSKOU NADÍLKU. Akce se koná v objektu „bývalé“ Sauny u fotbalového hřiště, U Sladovny 188. Můžete se samozřejmě těšit na Mikuláše, anděly a čerty až ze samého pekla, na vystoupení tanečního kroužku ze sliveneckého klubu Švestka, vystoupení dětí z MŠ Lochkov,…

Všichni jste srdečně zváni, pozvánka v příloze.

Dětský den 2012

4. 6. 2012

dscn2494.jpgV sobotu 2.6.2012 jsme v Lochkově oslavili "Den dětí." Sokol Lochkov a Sbor dobrovolných hasičů Lochkov za přispění MČ Praha - Lochkov připravili v lochkovském parku odpoledne plné soutěží a zábavy nejen pro děti. V úvodu odpoledne se na fotbalovém hřišti představila naše mladší přípravka, která hrála mistrovské utkání proti Tempu (výsledek 8:8), kdo nešel na fotbal mohl začít v parku soutěžit, využít skákací hrad, fotbalovou klec, podívat se na vystoupení dětí z MŠ Lochkov nebo vystoupení divadelního spolku. Dále se během odpoledne představili pyrotechnici, Městská policie s koňmi, proběhla ukázka ze zásahu mládeže SDH Lochkov,.....Na závěr dětského dne proběhla diskotéka pro děti, která plynule přešla na taneční zábavu pro dospělé. K tanci a poslechu večer hrála skupina Neurol band. Přálo nám i počasí a myslím, že se akce vydařila. Těšíme se na Vás na některé z dalších akcí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se tato akce mohla jen těžko uskutečnit. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout foto z této akce.

| Rubrika: Lochkovské akce | Fotografie: Dětský den 2.6.2012

Dětský den 2.6.2012

31. 5. 2012

zdroj-7-.jpgV sobotu 2.6.2012 se od 13.00 koná DĚTSKÝ DEN v lochkovském parku, čeká Vás odpoledne plné soutěží a zábavy nejen pro děti. Bude připraven skákací hrad, fotbalová klec, malování na obličej,... Během odpoledne se představí naše mladší přípravka, která hraje mistrovské utkání s Tempem (13:30), budou k vidění ukázky z práce mládeže SDH Lochkov, představí se nám pyrotechnici, Městská policie s koňmi, přijede i divadlo. Zábavu pro děti ukončí dětská diskotéka . Večer od 20.00 bude následovat taneční zábava, k tanci a poslechu hraje skupina Neurol band. Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás. Více v letáku uvnitř článku.

Pálení čarodějnic 2012 je za námi

1. 5. 2012

carodejnice-mala.jpg

V pondělí 30.dubna proběhlo na lochkovském hřišti tradiční pálení čarodějnic. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z této akce. Těšíme se na Vás opět příští rok.

| Rubrika: Lochkovské akce | Fotografie: Pálení čarodějnic 2012