Mladší přípravka + Muži + Dorost

Neděle 18.3. - turnaj a zápasy některých našich týmů.

První se snažili udělat dobré jméno naši nejmenší Sokolíci, ti hráli turnaj ve sportovní hale na Lužinách a řekl bych, že se jim to povedlo předvedenou hrou. Bohužel se fotbal hraje na góly a Lochkováci jich dali většinou méně. Téže chybělo dost starších hráčů, a tak několik nových borců z předpřípravky hrálo své první zápasy. I tak dokázali zatápět silnějším týmům se zvučnějším jménem, například mužstvu Bohemians 1905, bohužel Bohemka vyhrála 3:1. V dalším utkání proti Radotínu kluci zodpovědně bránili ale prohráli 1:0. V zápase s Motorletem inkasovali úvodní gól, ale potom Motorlet přitloukli k vlastní brance a po akci turnaje srovnali na 1:1, bohužel v závěru inkasovali a prohráli 1:3. Ve čtvrtém vystoupení nás čekalo vítězné mužstvo Vyšehrad, který nás porazil 3:0. Tak jsme si spravili chuť v posledním utkání s Hostouní, tu jsme porazili 2:0.

KONEČNÁ TABULKA:

1. Vyšehrad

2. SC Radotín

3. Bohemians 1905

4. Motorlet

5. LOCHKOV

6. Hostouň

A DALŠÍ VÝSLEDKY:

Muži v generálce před mistrovskými zápasy prohráli na umělé trávě na Bílé hoře s Čechií Smíchov 3:1.

Dorost potom co se ujal vedení 1:0 prohráli s ČAFC Praha 7:2.