Poslední zápasy

5. 6. 2018

Své poslední zápasy dohrály všechny naše týmy, kromě dorostu, který ještě čekají dva zápasy. Tady jsou výsledku.

Mladší žáci hráli první poločas s Březiňevsí pěkný fotbal, ale bohužel nakonec podlehli výsledkem 0:4. Mezitím hrála předpřípravka turnaj v Řeporyjích, kde nepoznala chuť porážky a turnaj tak vyhrála. Další v pořadí byla starší přípravka (G3L), která porazila Řeporyje 17:4. Další zápas hrála mladší přípravka s Cholupicemi, nádherný boj skončil bohužel v náš neprospěch, prohrou 7:6. Poslední vystoupení dne bylo na programu v 17:00, muži hostili Bílou Horu, která postupuje do 1.B třídy, "áčko" prohrálo 7:2.

V neděli před rozlučkou hrála druhá starší přípravka (G3J) v Edenu proti Slavii - dívkám, naši hoši vyhráli 7:6. Na závěr rozlučky v Lochkově hrál dorost mistrovské utkání proti Čechii Smíchov, po dobrém výkonu dorostenci nakonec prohráli 5:3.