Jdi na obsah Jdi na menu
main image

Tabulky našich týmů

7. 6. 2018

MUŽI:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Sportovní klub Zbraslav "B" 22 15 2 5 75:40 47
2 TJ Sokol Řepy, z.s. 22 14 4 4 68:23 46
3 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora 22 14 2 6 64:38 44
4 FK Sparta Košíře, z.s. 22 11 7 4 53:28 40
5 Sportovní klub Modřany, z.s. "B" 22 11 4 7 53:38 37
6 Sportovní klub Střešovice 1911 "C" 22 9 4 9 52:57 31
7 TJ Sokol Lipence, z.s. "B" 22 9 3 10 52:64 30
8 TJ Sokol Nebušice, z.s. "B" 22 8 2 12 38:62 26
9 Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL 22 7 1 14 45:65 22
10 Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E "B" 22 7 0 15 41:66 21
11 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 22 6 2 14 36:61 20
12 Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. "B" 22 4 3 15 38:73 15

 

Dorost: doplníme, ale již dnes je jisté, že dorostenci skončí poslední a sestoupí do 2. třídy

Mladší žáci:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Admira Praha z.s. 18 16 1 1 145:33 49
2 Sportovní klub Dolní Chabry 18 15 1 2 182:24 46
3 Tělovýchovná jednota Březiněves 18 13 0 5 138:56 39
4 Sportovní klub Čechie Smíchov 18 12 1 5 107:29 37
5 SK Uhelné sklady Praha 18 10 2 6 88:39 32
6 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 18 6 3 9 81:86 21
7 SK Třeboradice z.s. 18 4 2 12 52:118 14
8 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 18 4 1 13 52:108 13
9 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 18 4 1 13 46:148 13
10 Tělocvičná jednota Sokol Troja 18 0 0 18 18:268 0

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKY:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C 18 16 0 2 232:76 48
2 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. 18 12 0 6 179:132 36
3 Sportovní klub Modřany, z.s. 18 11 3 4 135:147 36
4 TJ Sokol Stodůlky z.s. 18 11 2 5 209:108 35
5 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 18 9 0 9 138:121 27
6 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívky 18 7 2 9 184:159 23
7 Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL 18 5 4 9 132:144 19
8 1. FC BARRANDOV z. s. 18 4 2 12 121:182 14
9 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora 18 4 1 13 90:184 13
10 Tělovýchovná jednota Ruzyně 18 4 0 14 78:245 12
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. 18 14 1 3 167:61 43
2 TJ Sokol Cholupice 18 13 1 4 182:141 40
3 FK Union Strašnice z.s. 18 12 0 6 151:125 36
4 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 18 9 2 7 137:127 29
5 Sportovní klub Čechie Smíchov 18 9 0 9 138:120 27
6 FK Loko Vltavín, z.s. 18 8 0 10 143:129 24
7 SK Újezd Praha 4, z.s. 18 7 0 11 132:138 21
8 FK Řeporyje, z.s. 18 5 1 12 109:178 16
9 Sportovní klub Zbraslav 18 5 1 12 123:193 16
10 TJ Sokol Lipence, z.s. 18 5 0 13 99:169 15

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Sokol Cholupice "B" 18 16 1 1 311:101 49
2 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 18 13 0 5 265:128 39
3 SK Slovan Kunratice z.s. 18 11 2 5 215:169 35
4 SK HAMR, z.s. 18 9 2 7 248:226 29
5 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY 18 9 0 9 249:197 27
6 Sportovní klub Čechie Smíchov 18 7 1 10 156:172 22
7 FK Řeporyje, z.s. 18 7 1 10 182:209 22
8 SK Újezd Praha 4, z.s. 17 6 1 10 143:218 19
9 HÁJE - SOS, o.p.s. 17 4 2 11 150:213 14
10 FK Sparta Košíře, z.s. 18 1 2 15 85:371 5