Víkendové výsledky.

Lochkov zaznamenal černý víkend.

V sobotu v 10:30 hráli své derby se Slivencem mladší žáci, byť měli šancí na tři zápasy, brali po dobrém výkonu "pouze" bod. Další zápas čekal starší přípravku, ta se v poledne téhož dne setkala s týmem Uhříněvsi a zaznamenala největší porážku posledních dvou let, prohrála 21:5. Další utkání bylo na programu o hodinu a půl později. Mladší přípravka nakonec smolně prohrála 11:9. Poslední zápas byla třešnička na dortu, muže čekalo odpoledne derby se Slivencem. I když jsme vedli, Slivenec jsme porazit nedokázali a prohráli jsme 1:3.

Nedělní odpoledne patřil v Lochkově mladšímu dorostu, stejně jako muži dorostenci vedli 1:0 již ve druhé, ale úplně vypustili zbytek prvního poločasu a prohráli 3:2.

Program na příští víkend se dozvíte během týdne na našem webu.