Výsledky víkendových zápasů našich týmů.

Tento víkend vybojovaly body pouze obě přípravky.

V sobotu od 9:00 čekal na dorost zápas v Cholupicích, bohužel marodka je natolik rozsáhlá a bohužel někteří hráči nemohli hrát z různých důvodu, jsme v 10 lidech dostali výprask 9:2.

Odpoledne patřilo A-týmu, ve slepené sestavě, kdy byl na střídání připraven pouze hrající trenér, nesmrtelný a doposud obrany soupeře prohánějící Mirek Vrba a do branky se musel postavit Karel Košař, jsme dostali debakl 6:1.

V neděli nečekal na žáky vůbec jednoduchý úkol, čekali je suverénně první Uhelné sklady. Žáci podlehli 8:3.

Od 15:00 hrála mladší přípravka, která má ještě teoretickou šanci na prvenství v soutěži, tak nadále pokračovala ve své jarní krasojízdě a zvítězila 10:4.

Starší přípravka si zkusila atmosféru zápasu v ligový čas, když hrála od 18:00 na půdě Královic, zřejmě jí to prospělo, protože veze body z venku po vítězství 9:7.