FotoŠkoda Cup - výsledky 3.kola

Lochkov - Lipence 2:3 (1:1), Tempo - Jílové 1:4 (1:3), Nusle - Vykáň 4:12 (1:6), Troja - Dolní Měcholupy 4:1 (2:1), Zbraslav - Hradištko 1:3 (1:2), Kačerov - Modřany 3:4 (1:2), Hostivař - Vršovice 4:1 (1:1), Jesenice - Dolní Břežany - dohrávka 28.1.2012 od 15.30

Zbytečná prohra s Lipencemi 2:3

lochkov---lipence-12.jpgV dalším zápase turnaje nás čekal ne moc oblíbený soupeř z Lipenců. Lipence vstoupily do utkání s novou posilou Ivanem Haškem ml. v roli ofenzivního záložníka. Začátek utkání přinesl po závaru nastřelené břevno Jirky Vecka. Soupeř, ale vzápětí šel do vedení po pěkně rozehraném přímém kopu. Vyrovnání si vzal na starost v 35.minutě Venca Jirka. V druhém poločase přispěl dalším břevnem do sbírky Milan Kovačík. Hned z protiútoku však soupeř zvýšil pro rychlé akci na 2:1. Do konce již mnoho nezbývalo, a tak jsme zredukovali obranu na tři obránce a poslali Mirka Vrbu do útoku. Větší šanci jsme si však nevytvořili. Naopak do otevřené obrany jsme inkasovali další branku. V předposlední minutě po krásné individuální akci ještě upravil skóre na 3:2 Venca Jirka. Zápas to však i přes absenci několika hráčů a „zvláštní přípravě“ několika dalších, nebyl špatný. Stinnou stránkou zápasu je zatím nečitelné zranění kolene Jirky Vecka.

Branky: Jirka 2x