FotoŠkoda Cup - výsledky 4.kola

Jílové - Nusle 7:1 (3:1), Kotva Vršovice - Dolní Měcholupy 4:5 (3:0), Hradištko - Modřany 4:2 (1:0), Hostivař - Zbraslav 3:1 (1:0), Jesenice - Tempo 7:1 (4:1), Dolní Břežany - Lipence 1:3 (0:2), Vykáň - Lochkov 7:3 (2:1), Kačerov - Troja 2:1 (1:0)

uvnitř článku najdete komentář k zápasu Vykáň - Lochkov od trenéra Ladislava Kacovského

Vykáň - Lochkov    7:3

foto-skoda.jpgPo soustředění jsme jeli rovnou na zápas, kterého jsme se hodně báli. Vykáň má ve svém středu mnoho fotbalistů, kteří kopali nebo kopou futsalovou ligu. Co dodat,  naši hráči toho měli dost už v sobotu a teď ještě zápas. A to jsem se ještě v neděli dozvěděl, že nás někteří hráči neposílí, sice neznám příčiny, ale nějak mi to nejde do hlavy. Takže nás soupeř přehrával, ale to je normální. První poločas to ještě šlo, kluci běhali, ale bylo znát, že mají něco v nohách. Nějaké šance jsme měli, největší HONZA GOLL (z pár metrů přesřelil) a tak přišel trest, soupeř pěknou akcí středem dal na 1:0. Naši hráči se, ale nevzdali a po nádherné akci dal  první gól MILAN KOVAČÍK ( Artur MLÁTIČKA, nevím, kde k té přezdívce přišel ). Soupeř, ale kontroval a poločas byl 2:1. Ve druhém poločase se Vykáň prosazovala čím dál častěji a jen díky JIRKOVI ZAMAZALOVI jsme drželi dobrý výsledek. No, ale moc dlouho nám to nevydrželo a soupeř zvýšil, pak nám rozhodčí pískl penaltu a náš borec Gery ji po dlouhé době nedal, doufám, že se dostane do formy a v mistrákách bude opět proměňovat. Poté opět soupeř zvýšil a začalo to hrozit debaklem. Vystřídal jsem a z první akce se za nás trefil MARTIN ŠTĚPAN (jeho první gól v Lochkově) a neřekl poslední slovo, za chvíli se trefil podruhé, ale nic na tom nezměnilo to, že jsme prohráli. Nemrzí mě výsledek, ale neúčast některých hráčů,  hlavně oni měli být v tomto zápase tažnou silou, nestalo se, nevím sice proč, snad mi to vysvětlí. Tito hráči by si měli uvědomit, že tato soutěž se nedá hrát bez tréninků a zápasů, tak ať si to v hlavičkách srovnají a začnou makat. Nechci zde nikoho jmenovat, ale vůči těm, kteří to dělají na 100% je to nefér.  Prohra 3:7, tak doufám, že příště  už  to bude lepší.  Jak již zde bylo psáno, další zápas je přeložen až na 16.2. od 18:30. Jinak všichni, kteří odehráli toto utkání díky.

Trenér

Výsledky ostatních zápasů:

Jílové - Nusle 7:1 (3:1), Kotva Vršovice - Dolní Měcholupy 4:5 (3:0), Hradištko - Modřany 4:2 (1:0), Hostivař - Zbraslav 3:1 (1:0), Jesenice - Tempo 7:1 (4:1), Dolní Břežany - Lipence 1:3 (0:2), Kačerov - Troja 2:1 (1:0)