Dětský den 2012

dscn2494.jpgV sobotu 2.6.2012 jsme v Lochkově oslavili "Den dětí." Sokol Lochkov a Sbor dobrovolných hasičů Lochkov za přispění MČ Praha - Lochkov připravili v lochkovském parku odpoledne plné soutěží a zábavy nejen pro děti. V úvodu odpoledne se na fotbalovém hřišti představila naše mladší přípravka, která hrála mistrovské utkání proti Tempu (výsledek 8:8), kdo nešel na fotbal mohl začít v parku soutěžit, využít skákací hrad, fotbalovou klec, podívat se na vystoupení dětí z MŠ Lochkov nebo vystoupení divadelního spolku. Dále se během odpoledne představili pyrotechnici, Městská policie s koňmi, proběhla ukázka ze zásahu mládeže SDH Lochkov,.....Na závěr dětského dne proběhla diskotéka pro děti, která plynule přešla na taneční zábavu pro dospělé. K tanci a poslechu večer hrála skupina Neurol band. Přálo nám i počasí a myslím, že se akce vydařila. Těšíme se na Vás na některé z dalších akcí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se tato akce mohla jen těžko uskutečnit. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout foto z této akce.

dscn2494.jpgV sobotu 2.6.2012 jsme v Lochkově oslavili "Den dětí." Sokol Lochkov a Sbor dobrovolných hasičů Lochkov za přispění MČ Praha - Lochkov připravili v lochkovském parku odpoledne plné soutěží a zábavy nejen pro děti. V úvodu odpoledne se na fotbalovém hřišti představila naše mladší přípravka, která hrála mistrovské utkání proti Tempu (výsledek 8:8), kdo nešel na fotbal mohl začít v parku soutěžit, využít skákací hrad, fotbalovou klec, podívat se na vystoupení dětí z MŠ Lochkov nebo vystoupení divadelního spolku. Dále se během odpoledne představili pyrotechnici, Městská policie s koňmi, proběhla ukázka ze zásahu mládeže SDH Lochkov,.....Na závěr dětského dne proběhla diskotéka pro děti, která plynule přešla na taneční zábavu pro dospělé. K tanci a poslechu večer hrála skupina Neurol band. Přálo nám i počasí a myslím, že se akce vydařila. Těšíme se na Vás na některé z dalších akcí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se tato akce mohla jen těžko uskutečnit. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout foto z této akce.

Náhledy fotografií ze složky Dětský den 2.6.2012