Mikulášská nadílka na hřišti

mikulas3.jpgV pátek 7.12.2012 jsme pořádali v objektu „bývalé sauny“ Mikulášskou nadílku.  Kdo přišel, mohl vidět vystoupení dětí z MS Lochkov, vystoupení tanečního kroužku ze sliveneckého klubu Švestka a samozřejmě i Mikuláše, anděly a čerty až ze samého pekla. Po nadílce ještě následoval další program pro děti, soutěže a dětská diskotéka. Dětská zábava přešla plynule na zábavu pro dospělé. Myslím, že se akce vydařila a těšíme se na Vás opět příště. Závěrem bychom chtěli poděkovat ÚMČ Praha – Lochkov za zapůjčení objektu pro pořádání akce a za finanční příspěvek na nadílku, SDH Lochkov za půjčení stolů a židlí a také všem, kteří se na přípravě této akce podíleli.

Náhledy fotografií ze složky Mikulášská besídka 7.12.2012