Malá píva: 1.kolo

Lochkov - Kyje 3:5, Lochkov - Třeboradice 5:5

V neděli jsme zahájili podzimní sezonu domácím dvojzápasem.

Lochkov - Kyje 3:5

Starší kluci sehráli proti soupeři z Kyjí vyrovnaný zápas a kdyby proměnili alespoň některé šance mohli klidně vyhrát. Bohužel v útoku kluci trochu zapomněli jak jednoduš překonat obranu a brankáře i když na konci sezóny se jim to už dařilo. Trochu víc jsme čekali od Štěpána Š. a Šimona, kteří už trénují i hrají za starší přípravku, ale zdálo se, že jim už trochu chyběla motivace.

Sestava: Hasák, Růžička, Lang, Ševčík, Marek, Kuka, Hruška, Hájek

Branky: 2x Marek, Hájek

Lochkov - Třeboradice 5:5

Mladší kluci nastoupili proti mužstvu Třeboradic a bylo vidět, že soupeř už má víc natrénováno a odehráno a byl fotbalovější. Naši kluci hráli někteří první zápas a mají za sebou jen pár tréninků a někteří přesto překvapili a předvedli zkušený a bojovný výkon. Velmi  dobře odehráli zkušenější kluci, kteří občas nastoupili k zápasům už loni. Díky bojovnosti jsme dlouho drželi vedení, ale nakonec soupeř zaslouženě vyrovnal.

Sestava: Sobotka, Hekrle, Hasák, Růžička, Kuka, Křivský, Mitera, Knížek, Vychodil

Branky: 2x Růžička, 2x Sobotka, Hekrle