Mladší přípravka: Řeporyje - Lochkov 9:7

balon1.jpgV sobotu jsme hráli proti Řeporyjím, počasí nám moc nepřálo, protože před zápasem a během něj občas pršelo. Naštěstí jsme ve čtvrtek v dešti trénovali, tak nám to nevadilo. I když jsme podali asi nejlepší výkon v této sezoně, přesto jsme nevyhráli. V bráně celý zápas odchytal Honza, který má dobrý postřeh a na lajně to umí. Ještě musí trochu natrénovat vybíhání, protože hodně gólů dostal z protiútoků. V obraně opět výborně zahrál Šimon, jen by měl ještě lépe rozehrát. Jirka vyrážel z obrany do útoku, bojoval a dával góly, ale závary před naší bránou a vysoké míče mu dělaly problémy. V útoku tentokrát dobře napadali Štěpán, Jonáš a Filip. Dostávali se do šancí, ale ještě je potřeba je proměňovat. Od začátku jsme prohrávali, pak jsme se dotáhli na remízu a bojovali o vítězství, ale nakonec jsme o dvě branky prohráli.

Sestava: Růžička - Ševčík J., Kruliš, Hruška - Hustopecký, Laník, Marek, Ševčík Š.

Góly: Ševčík J. 4, Hustopecký 2, Marek