Mladší přípravka na úvod sezóny porazila Chuchli

chuchle3.jpgSK Čechoslovan Chuchle – Sokol Lochkov 4:11
První zápas v sezoně jsme sehráli v pátek proti Chuchli. V sestavě nastoupili zkušenější kluci, kteří už loni hrávali zápasy za starší přípravku a také úplní nováčci. Od začátku jsme se mohli spolehnout na pevnou obranu díky zkušeným Honzovi a Jirkovi. Dobře bránili i Michal ,Dominik a Šimon. V bráně samozřejmě zachytal výborně David. V útoku bojoval hlavně Filip, Tobiáš a oba Štěpánové, ale nejlépe se prosazoval nováček Jonáš, který dal dva pěkné góly. Ve druhé čtvrtině Chuchle vyrovnala hru i skóre, ale díky širokému a kvalitnímu kádru a také fyzičce ze soustředění jsme od poloviny zápasu už jen stříleli góly a navyšovali skóre. Od třetí čtvrtiny jsme vystřídali i brankáře, aby si David zahrál v poli a Dominik i Honza ho v bráně celkem bez problémů zastoupili. Trochu si zahráli i nejmladší kluci Ondra, Lukáš a Hynek, ale ti někdy propásli svoje střídání, když zrovna v tu pravou chvíli dělali něco mnohem důležitějšího.

Sestava: Boháč - Ševčík J., Růžička, Kruliš, Vecko, Hruška Š, Scháněl, Hasák - Hustopecký, Laník, Marek, Ševčík Š., Hájek, Hekrle

Góly: Marek 2, Ševčík J. 2, Růžička 2, Laník, Vecko, Boháč, Hustopecký, Ševčík Š.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z pátečního zápasu.
SK Čechoslovan Chuchle – Sokol Lochkov 4:11
První zápas v sezoně jsme sehráli v pátek proti Chuchli. V sestavě nastoupili zkušenější kluci, kteří už loni hrávali zápasy za starší přípravku a také úplní nováčci. Od začátku jsme se mohli spolehnout na pevnou obranu díky zkušeným Honzovi a Jirkovi. Dobře bránili i Michal,Dominik a Šimon. V bráně samozřejmě zachytal výborně David. V útoku bojoval hlavně Filip, Tobiáš a oba Štěpánové, ale nejlépe se prosazoval nováček Jonáš, který dal dva pěkné góly. Ve druhé čtvrtině Chuchle vyrovnala hru i skóre, ale díky širokému a kvalitnímu kádru a také fyzičce ze soustředění jsme od poloviny zápasu už jen stříleli góly a navyšovali skóre. Od třetí čtvrtiny jsme vystřídali i brankáře, aby si David zahrál v poli a Dominik i Honza ho v bráně celkem bez problémů zastoupili. Trochu si zahráli i nejmladší kluci Ondra, Lukáš a Hynek, ale ti někdy propásli svoje střídání, když zrovna v tu pravou chvíli dělali něco mnohem důležitějšího.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z pátečního zápasu.

Náhledy fotografií ze složky Mladší přípravka - Chuchle 6.9.2013