Mladší přípravka porazila Slavii

21. 4. 2012

Slavia Praha C - Sokol Lochkov 4:6

slavie-znak.gifPo kratší odmlce opět radostná zpráva z lochkovského fotbalu ! Tým mladší přípravky měl na sobotní ráno (8:45) nalosován velmi těžký zápas v Edenu, proti favorizované Slavii. Slavie do dneška ztratila body pouze dvakrát (z toho jednou s Lochkovem, remíza 7:7) a byla suverénně první. Ovšem lochkovští mladíci se do soupeře pustili a rychle vedli 1:0. Po zbytečné chybě nakonec skončila první třetina 1:1.Lochkov byl lepší a šlo jen o to vydržet se silami a hrát pořád stejným stylem. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1, ale na začátku třetí nás soupeř zatlačil, obrátil výsledek na 4:3 ve svůj prospěch a zdálo se, že bude zle, ovšem Lochkov se nevzdal, naopak začal po Slávistech jezdit ještě víc a odměnou bylo znovu otočení výsledku díky Adamovi Škardovi. Závěrečnému tlaku jsme odolali, i díky opět skvěle chytajícímu Samovi a  v poslední minutě jsme pojistili svoje cenné vítězství 6:4 !! (1:1,2:1,3:2)