Mladší přípravka vyhrála ve Slivenci

V pátek 4.5.2012 měla naše mladší přípravka na programu další mistrovské utkání, tentokrát derby se Slivencem. Po skvělém startu do všech tří třetin, vyhrál Lochkov ve velice dramatickém závěru 9:10 (2:3,3:1,4:6).

Více uvnitř článku.

slivenec1.jpgV pátek 4.5.2012 měla naše mladší přípravka na programu další mistrovské utkání, tentokrát derby se Slivencem. Po skvělém startu do všech tří třetin, vyhrál Lochkov ve velice dramatickém závěru 9:10 (2:3,3:1,4:6). I bez tří hráčů patřících do první čtyřky. Po výhře na Slavii (6:4) i doma nad Spartou (14:6) porazila naše mladší přípravka i třetí pražské "S" a drží šňůru 3 výher v řadě. 6 góly se blýskl kapitán Hynek Hruška !!

Po utkání mladší přípravky se na sliveneckém hřišti představili i naši mladší hráči (ročník 2005 a mladší). I když v utkání se Slivencem prohráli, zaslouží si všichni velkou pochvalu, vždyť pro většinu z nich to byl jejich první opravdický fotbalový zápas v životě.