Přípravka zakončila sezónu v Řeporyjích

004128_03_032727-1-.gifVzhledem k tomu, že většina hráčů naší přípravky je tento týden na škole v přírodě, odehrála si mladší přípravka svůj poslední mistrovský zápas této sezóny již v sobotu 9.6.2012. Zavítala do nedalekých Řeporyjí. A odvezla si porážku 3:13. Ale i přes tento výsledek skončí naše přípravka v této sezóně na konečném 7.místě, za námi jsou s poměrně velkou ztrátou třeba týmy AC Sparta Praha, AFK Slivenec, Chuchle,...Více uvnitř článku.

004128_03_032727-1-.gifMladší přípravka zavítala v sobotu ráno ke svému poslednímu mistrovskému utkání této sezóny do nedalekých Řeporyjí. A odvezla si porážku 3:13. Soupeřem nám byl vedoucí tým soutěže FK Řeporyje. Již od první třetiny bylo vidět, že Řeporyje budou rychlejší a silnější v soubojích, nicméně my jsme jim to ještě usnadnili a až na výjimky nekladli žádný odpor. Kluci se schovávali, nechtěli balon, nechtěli hrát. Až ve třetí třetině, za rozhodnutého stavu jsme začali předvádět fotbalové akce, ale už to stačilo pouze na 2 branky… Všechny tři branky našeho týmu vstřelil Hynek Hruška. Výborně zahrál Jirka Ševčík, který se v obraně pral s přesilou a bojoval. A i přes tento výsledek skončí naše přípravka v této sezóně na konečném 7.místě , za námi jsou s poměrně velkou ztrátou třeba týmy AC Sparta Praha, Slivenec, ČAFC, Chuchle,…